Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 

Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa tester spray

Produkt chwilowo niedostępny.
Zobacz podobne produkty.

Grupa zapachowa:  drzewno-przyprawowe
Ted Lapidus Black Soul to drzewno - przyprawowe perfumy z nutą owoców cytrusowych przeznaczone dla prawdziwych mężczyzn. Zagadkowy i magnetycznie pociągający, orientalno-drzewno-ambrowy zapach, stopniowo uwalnia i odkrywa zmysłowe nuty, uwięzione w cierpko-kwaskowych akordach kompozycji. Jego nieodparta pieszczota, jest rezultatem niezwykle harmonicznego połączenia aromatów kruszonych liści i pączków kwiatowych cytryny z uzależniającą mieszanką owocowo-przyprawową.
  • Nuty zapachowe: mięta, kardamon, neroli, bergamotka, cynamon, rodzynki, szafran, balsam Tolu, drzewo gwajakowe, chińskie drzewo cedrowe, piżmo.
Ted Lapidus Black Soul zapewnia niezwykle gorącą atmosferę!

Zapach z 2009 roku.

Produkt z oznaczeniem TESTER najczęściej nie posiada korka, kartonika lub jest umieszczony w białym lub szarym kartoniku.
Na produkcie może znajdować się oznaczenie TESTER. 
Zapachy testerów nie różnią się niczym od zapachu klasycznych wód danej linii.
 

średnia ocena (1)


pawelota 10.06.14r

Piękno, piękno i jeszcze raz piękno. Lapidus Black Soul to zapach który uzależnia od siebie, kiedy nie mam go na sobie czegoś mi brakuje. Słodki, bogaty, wieczorowy, bardzo przyciągający płeć piekną i budzący zainteresowanie. Na pewno nie na lato. To zapach klubowy, słodki i odrobinę ciężkawy ( skojarzenia z gumą balonową są trafne). Inny, według mnie nawet lepszy, chociaż przypominający 1 million Paco Rabanne. Tu jednak jest stanowczo bardziej męsko. Kardamon, mięta, cynamon i piękny szafran to główne składniki tego pachnidła. Jest ciepło, przytulnie i odrobinę tajemniczo. Dla jeszcze bardziej odważnych indywidualistów polecam gorąco Lapidus Black Soul Imperial (jeszcze mocniejszy, trwalszy, bardziej przyprawowy) z piękna nutą palonej kawy. A dla szaleńczo odważnych Lapidus Black Extreme: szafran z bulwersującą nutą toalety publicznej. Sam sex!

Napisz nam co myślisz o Ted Lapidus Black Soul (woda toaletowa)Twój mail nie zostanie ujawniony.
BRAK OCENY
słaby mocny
BRAK OCENY
słaby mocny

Dodaj swoją opinię
Zobacz następne 10 komentarzy