Jak mogę zapłacić?

Dokonując zakupów w Perfumeria.pl mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem 

Płatność za pobraniem możliwa jest wyłącznie gotówką. W przypadku płatności za pobraniem transakcja następuje w momencie dostawy paczki przez kuriera. Zamówienie płatne za pobraniem dostarczamy tylko za pomocą kuriera UPS.


Płatność internetowa Polskie ePłatności sp. z o.o.

Płatność przelewem lub kartą za pośrednictwem Polskie ePłatności sp. z o.o.. W przypadku wyboru tej formy płatności następuje przekierowanie do panelu, gdzie należy wybrać formę płatności: karta, przelew bankowy lub bezpośrednie przekierowanie do banku lub usługi (dotyczy wybranych banków i usług - listę znajdziesz na tutaj).

Płatność przelewem tradycyjnym

Płatność przelewem należy dokonać po złożeniu zamówienia. Dane do przelewu pojawią się również w ostatnim kroku - podziękowaniu za złożeniu zamówienia. Dane do przelewu:

Style Group Polska Sp. z o.o. ul. Serocka 10, lok. II piętro 04-333 Warszawa Nr konta: 12 1090 2851 0000 0001 4793 2752Banki i usługi dostępne w ramach płatności za pomocą Polskie ePłatności sp. z o.o.

 

System do obsługi internetowych transakcji jest zgodny ze standardem SET/MIA (Merchant Initiated Authorization) i został zbudowany w oparciu o oprogramowanie dostarczone przez renomowanych producentów, posiadające certyfikat zgodności ze standardem SET wydanym przez organizację SETco.