O NAS

Jesteśmy perfumerią internetową obecną na rynku już od ponad 20 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Kaliszu, choć obecnie nasza siedziba mieści się w Warszawie. Jesteśmy rodzinną firmą, której pasją jest wszystko, co związane z tematyką beauty. Regularnie odwiedzamy międzynarodowe targi by być na bieżąco z trendami rynku i upodobaniami naszych Klientów. Perfumeria.pl powstała z tego właśnie zamiłowania do piękna, które napędza nas do działania i rozwoju. 

Od ponad 20 lat rozwijamy nasz sklep internetowy i staramy się sprostać oczekiwaniom użytkowników. Po drodze zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród, w tym m.in.:

  1. Pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych Money.pl w kategorii Uroda (2014)

  2. Pierwsze miejsce w Rankingu Zaufanych Opinii w kategorii Zdrowie i Uroda (2012, 2011, 2010), opracowanym przez Ceneo.pl w ramach proramu Zaufane Opinie

  3. Pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych organizowanym przez serwis Opineo.pl i porównywarkę Skąpiec.pl, w kategorii Zdrowie i uroda (2012)

  4. Pierwsze miejsce w Rankingu sklepów internetowych organizowanych przez Money.pl, Gazetę Wyborczą i serwis Wyborcza.biz, w kategorii Zdrowie i Uroda (2012)

Więcej o naszych nagrodach dowiesz się pod tym linkiem.

.

DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

  1. Zaufanie - posiadamy grono stałych Klientów, którzy ufają nam od wielu lat. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Staramy się, aby zaufali nam również nasi nowi Klienci, co potwierdza odznaka ZAUFANYCH OPINII porównywarki Ceneo.pl oraz ponad 48 tysięcy pozytywnych recenzji.

  2. Bezpieczeństwo - dokładamy szczególnych starań, by dane i płatności naszych Klientów były w pełni bezpieczne.

  3. Wydłużony czas zwrotu - wiemy, jak ważne jest to dla naszych Klientów, dlatego wydłużyliśmy możliwość zwrotu zakupionego towaru do 30 dni. Więcej o zwrotach dowiesz się tutaj >

  4. Ponad 20 tys. produktów w ofercie i ponad 900 marek - staramy się poszerzać i uatrakcyjniać naszą ofertę. 

  5. Proste i intuicyjne zakupy - na bieżąco ulepszamy wygląd i funkcjonalności sklepu

  6. Ciekawe oferty i rabaty - chyba każdy z nas uwielbia rabaty i promocje. Zapisz się do newslettera, by być na bieżąco!