22 292 22 44

Pędzle do makijażu – który warto mieć w swojej kosmetyczce?

 

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że dobre pędzle do makijażu mogą zdziałać znacznie więcej niż najdroższe kosmetyki? Zanim więc zdecydujesz się za zakup drogiego podkładu czy cienia do powiek przyjrzyj się swoim akcesoriom, którymi nakładasz owe specyfiki i oceń, czy są dobrej jakości, a przede wszystkim, czy masz ich niezbędne minimum do stworzenia perfekcyjnego makijażu na każdą okazję.





Pędzle do cieni



Jeden z dwóch pędzli, który znajduje się w kosmetyczce prawie każdej kobiety. To właśnie od niego zależy jakość Twojego makijażu oczu. Właściwie dobrany pięknie rozłoży cień na powiece, odpowiednio podkreśli oczy i wykona precyzyjne kreski. Pamiętaj jednak, że jeden pędzel do cieni nie wystarczy (szczególnie do wszystkich wymienionych powyżej czynności). Aby mieć pewność, że Twój makijaż nie zawiedzie Cię w najważniejszym momencie zaopatrz się w 2-3 niezbędne modele, np. Hakuro H70 i Hakuro H85. Pierwszy pozwoli na nałożenie cieni na całą powiekę, natomiast drugi ułatwi konturowanie i perfekcyjne kreski na oczach.





Pędzle do podkładu



Jeśli nie chcesz brudzić rąk codziennie rano, a zależy Ci na precyzyjnym rozprowadzeniu podkładu zainwestuj w pędzel Hakuro H50. Tego typu akcesoria wykonane są z wysokiej jakości włosia, które pozwala na dokładną aplikację płynnego kosmetyku bez nieestetycznych smug czy wchłaniania podkładu w pędzel. Dzięki niemu dotrzesz do każdego strategicznego miejsca swojej twarzy bez najmniejszych problemów.





Pędzle do pudru



Z pozoru najtrudniejszy jest wybór pędzla do pudru, na rynku istnieje bowiem wiele rodzajów, które w znacznym uproszczeniu przeznaczone są przecież do tego samego celu. Marka Hakuro w tej materii proponuje swój model Hakuro H55, który sprawdzi się doskonale w codziennym makijażu każdej z nas. Wybierając więc pędzel do pudru skup się na wygodzie użytkowania i spełnianiu potrzeb Twojej skóry twarzy. 





Pędzle do różu



Ostatnim elementem pędzlowego must have będzie pędzel do różu i bronzerów. To właśnie dzięki niemu możesz osiągnąć taki efekt konturowania twarzy, o jakim sobie zamarzysz. Wypróbuj modeli Hakuro H21, Hakuro H13 lub Hakuro H15 i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i pomoże Ci niezwykle precyzyjnie nałożyć kosmetyk, osiągając naturalny efekt.

Pamiętaj, że aby móc osiągnąć najlepsze efekty przy pomocy tych pięciu podstawowych pędzli, musisz dbać o ich higienę. Wystarczy myć je po każdym użyciu pod bieżącą wodą z odrobiną mydła lub specjalnego płynu do czyszczenia pędzli i pozostawić je do samodzielnego wyschnięcia.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarz

  • ma pędzle do nakładania cieni i są rewelacyjne. teraz myślę o pędzlu do podkładu. ciekawa jestem czy się sprawdzi.

    Asia w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją