Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Sally Hansen S.H. pielęgnacja twarzy samoopalacz do twarzy 

Sally Hansen S.H. pielęgnacja twarzy samoopalacz do twarzy Sally Hansen S.H. pielęgnacja twarzy samoopalacz do twarzy spray

Produkt chwilowo niedostępny.
Zobacz podobne produkty.

SAMOOPALACZ DO TWARZY

IDEALNA OPALENIZNA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Teraz możesz cieszyć się świeżą opalenizną bez udziału słońca. AIRBRUSH SUN jest wzbogacony retinolem oraz witaminami, dlatego opalona cera wygląda naturalnie. Jest bezbarwny, pięknie pachnie i wysycha w 60 sekund. Preparat testowany dermatologicznie. Nie brudzący. Nie plami rzęs ani włosów.

Sposób użycia: Dla lepszego rezultatu należy najpierw oczyścić i nawilżyć skórę. Dobrze wstrząśnij pojemnikiem. Trzymaj produkt ok. 30 cm od twarzy, zamknij oczy i zacznij spryskiwać wykonując koliste ruchy ręką. Następnie szybko rozsmaruj preparat. Po godzinie zacznie pojawiać się jednolita, naturalnie wyglądająca opalenizna i będzie się pogłębiała w ciągu następnych 12 godzin. Umyj ręce po aplikacji. Unikaj brania prysznicu, kąpieli oraz pływania przez 6 godzin od czasu zastosowania preparatu. Dla otrzymania ciemniejszej opalenizny stosuj preparat codziennie aż do otrzymania żądanego odcienia. Nie nadużywaj preparatu.

Uwaga: Preparat nie posiada filtrów przeciwsłonecznych. Częste wystawanie niezabezpieczonej skóry na promienie słoneczne może powiększyć ryzyko starzenia się oraz powstania raka skóry lub innych szkodliwych efektów. Unikaj kontaktu z oczami. Używaj tylko zgodnie z instrukcją. Produkt do zastosowania zewnętrznego. Nie dziurawić ani nie podpalać opakowania. Pojemnik pod ciśnieniem. Przechowywać w temperaturze poniżej 50stopni C.

PRODUKT ŁATWO PALNY. TRZYMAĆ Z DALA OD DZIECI.
Ten produkt nie ma niestety jeszcze żadnej recenzji, pomóż innym i wyraź swoją opinię.

Napisz nam co myślisz o Sally Hansen S.H. pielęgnacja twarzy (samoopalacz do twarzy)Twój mail nie zostanie ujawniony.
BRAK OCENY
słaby mocny
BRAK OCENY
słaby mocny

Dodaj swoją opinię
Zobacz następne 10 komentarzy