Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Calvin Klein Eternity Night – ciemna strona mężczyzny?

Myśląc o zapachu Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn można wyobrazić sobie jakieś niezwykłe miejsce, gdzieś w dalekim świecie, lekko tajemnicze, egzotyczne, może niedostępne dla wszystkich. Intrygujące, ciepłe i nie pozwalające o sobie zapomnieć.

hbz-eternity-night-calvin-klein-ad_ph_inez-van-lamsweerdevinoodh-matatin-1.jpg

Calvin Klein Eternity Night to przede wszystkim zapach przygody, podróży w nieznane, otwarcia się na nowe wrażenia. Mężczyzna pachnący tymi perfumami to ktoś, kto nieustannie szuka nowych dróg.
Mówiąc o najnowszym zapachu spod znaku CK, myśli dryfują w kierunku męskiego archetypu – macho, ale pod kontrolą, w nonszalanckim, ale dopracowanym stroju, solidnie zbudowany, z rozwianą fryzurą i nieobecnym spojrzeniem. Ciągle szukający, nie do końca określony, wzbudzający fascynację.

Fotolia_65214087_Subscription_Monthly_XXL.jpg


Takie wyobrażenie to z pewnością efekt kontrastujących ze sobą nut zapachowych, zamkniętych we flakonie perfum.
Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn to zapach dynamiczny, w którym mieszają się wyraźnie zaznaczone nuty kolendry, wzmocnionej słodkim owocem śliwki i papryki.

ck.jpg

Główny zapachowy nurt dopełniają wonie cedru, lawendy, drzewa sandałowego oraz wetywerii. Dzięki takiemu połączeniu, słodycz przeplata się z korzenną, mocno aromatyczną i wyrazistą wonią.
Nutę głowy oplatają: ostra kolendra, słodka śliwka i silnie wyeksponowana papryka. Nuta serca składa się z lawendy, szałwii muszkatołowej i liścia fiołka. Nutę podstawy wzięły w posiadanie aromatyczne cedry, wetywerie i drzewo sandałowe.
Zapach odznacza się wyjątkową trwałością, niezwykłym bogactwem barw i głębią.

Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn – dla pobudzenia zmysłów.

10zł taniej

zapisz się na nasz newsletter i na powitanie odbierz rabat 10 zł na pierwsze zakupy

O autorze

Avatar
Agata

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj