Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ange ou Demon Le Secret Givenchy – A co drzemie w Tobie?

Bardzo rzadko zdarzają się perfumy pasujące zarówno na dzień jak i na wieczór.

Jedną z takich propozycji jest Givenchy Ange ou Demon Le Secret.

ange-ou-demon-le-secret-edp-100ml-1.jpg

Dwie twarze to znak rozpoznawczy tej kompozycji. W ciągu dnia Anioł siedzący na kanapie i popijający herbatkę z cytryną. Nuta cytrynowej herbaty jest w Ange ou Demon Le Secret niesamowicie mocno wyczuwalna. Nie sposób przejść obojętnie obok ostrego aromatu herbacianych listków.

indeks.jpg

Najciekawsze jednak jest to, że perfumy Givenchy nie są tak ordynarnie zielone. Owszem pierwsze wrażenie jest uderzająco świeże i cierpkie ale transformacja jakiej ulega zapach zaskoczy każdego. Przychodzi wieczór i z naszego „aniołka” zaczyna wychodzić DEMON. Ange ou Demon Le Secret są niezwykle trwałe i nawet wieczorem bez kolejnej aplikacji czuję je na sobie. Każde potrząśnięcie włosów, poruszenie ręką sprawia, że czuje je obok siebie. Jesteśmy razem aż do późnej nocy. To sama przyjemność spędzić z tym zapachem cały dzień. Jest dynamiczny, pulsujący i pełen życia. Jego praca na skórze w ciągu mijającego dnia sprawia, że doskonale odnajduje się w każdej sytuacji i pasuje do każdej stylizacji. Uma Thurman, która była twarzą zapachu w 2009 roku idealnie oddaje styl i klasę perfum Givenchy.

Reklama-perfum-Givenchy-Ange-ou-Demon-Le-Secret.jpg

Givenchy Ange ou Demon Le Secret to zdecydowanie propozycja ciekawa i godna poznania. Tak jak większość produktów, które wyszły spod skrzydeł domu mody Givenchy oczekujemy wysokiej jakości i szyku i to właśnie otrzymujemy. Pamiętajcie, że zapach ten przeszedł w tym roku zmianę szaty graficznej. Odświeżoną wersję możecie odnaleźć TUTAJ. Zmieniono również ambasadorkę zapachu.

o-25406.jpg

Ciężko już kupić starą wersję Ange ou Demon Le Secret ale my ją mamy >>> Znajdź

10zł taniej

zapisz się na nasz newsletter i na powitanie odbierz rabat 10 zł na pierwsze zakupy

O autorze

Avatar
Agata

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj