Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Perfumy Moschino I Love Love - cytrusowa moc świeżości

Zbliżające się lato kusi świeżymi zapachami, przywodzącymi na myśl powiew morskiej bryzy czy rześkość leniwego poranka. Takim właśnie zapachem urzekają perfumy Moschino I Love Love.
Od pierwszego momentu zapach rozkwita bukietem orzeźwiających, kwiatowych nut, które poprawiają nastrój i inspirują do działania. Na pierwszym miejscu wybija się cytrusowa mocna świeżość, w której przebijają się nuty cierpkości czerwonej porzeczki.
Moschino I Love Love to perfumy ultra kobiece. Zawdzięczają to aromatom herbacianej róży, słodkiego cynamonu i delikatnych, subtelnych "przebłysków" tradycyjnych konwalii i lilii wodnych które niezmiennie kojarzą się z niewinną dziewczęcością.
To, co porywa w perfumach I Love Love to niesamowita głębia zapachu, która daje się jednak odkryć dopiero po paru chwilach. Jest to zmysłowość nieoczywista, która wyłania się powoli i stopniowo, aby wreszcie wybuchnąć z całym swoim bogactwem nut zapachowych. Kusząca finezja jest wyczuwalna dzięki nutkom zniewalającego piżma, przez który przebija się ciepła i kojąca woń cedru oraz zapach egzotycznego drzewa tanaka. Ten ostatni przywodzi na myśl dalekie podróży i egzotyczne, dalekie zapachy i aromaty. 

MOS-miniatura2.jpg

Perfumy Moschino I Love Love to finezyjna kompozycja, którym nie można ulec. W tym zapachu po prostu nie sposób się nie... zakochać po uszy.

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj