undefined

PONAD 20 LAT 
DOŚWIADCZENIA

ZWROTY DO 8 STYCZNIA 
dot. zakupów dokonanych w grudniu 2017 r., szczegóły na dole strony

KONTAKT TELEFONICZNY 
62 590 31 65 
62 501 35 20

.

NAJLEPSZE PREZENTY NA ŚWIĘTA

Szukasz trafionego prezentu na Święta? Bardzo dobrze trafiłeś. W drogerii internetowej Perfumeria.pl oferujemy szeroki asortyment prezentów świątecznych. Ponieważ wiemy, że okres przedświąteczny jest dla Ciebie bardzo pracowity, to chcielibyśmy Ci pomóc w wyborze upominków dla Twoich najbliższych, jak również dla przyjaciół i znajomych.

Paczki z perfumami czy zestawami kosmetyków, to zawsze trafiony prezent. Jedyne pytanie na jakie musisz sobie odpowiedzieć, to komu chcesz podarować radość i czy dana osoba woli perfumy czy może kosmetyki do pielęgnacji lub kosmetyki kolorowe. Podpowiadamy, że mogą to być klasyczne perfumy dla mamy, kosmetyki do makijażu dla dziewczyny, zestawy do pielęgnacji twarzy dla taty czy flakony męskich perfum dla chłopaka.

Każda z przedstawianych przez nas propozycji jest dokładnie opisana dzięki czemu łatwiej będzie Ci odnaleźć, to czego potrzebujesz, np. trwałe podkłady do twarzy czy produkty do pielęgnacji twarzy po goleniu.

Na stronie przedstawiamy wybrane przez nas propozycje prezentów świątecznych. Wśród nich znajdziesz propozycje dla kobiet, jak i dla mężczyzn, jak również nasze najlepsze produkty i zestawy prezentowe pod choinkę.

.

POMYSŁ NA PREZENT

ZWROT TOWARÓW

Mając świadomość, iż część Państwa zakupów przeznaczona zostanie na prezenty, postanowiliśmy wydłużyć termin zwrotu zakupionych produktów do 8 stycznia 2018 r.

Powyższa zasada dot. zakupów dokonanych w grudniu 2017 r., a przedmioty należy zwrócić w stanie nienaruszonym, nierozpakowane oraz nieużywane. Po otwarciu opakowania nie można towaru zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.