Zmysłowa kompozycja L'Extase od Niny Ricci

Zamieszczone w dniu Styczeń 30 2016

 

Gdyby szukać na rynku perfumeryjnym zapachu, który można byłoby bez problemu podarować zarówno młodej, jeszcze nie aż tak pewnej siebie kobiecie, jak i dorastającej dziewczynie, która za wszelką cenę chce stać się dorosła, zapewne znalazłoby się kilka buteleczek propozycji. Dokładając do tego dobrą cenę i piękny design opakowania, który sprawi, że oko obdarowanej zabłyśnie jaśniej, otrzymasz prosty wynik równania – Nina Ricci L'Extase!

Dla kogo Nina Ricci L'ExtaseMasz głowę pełną marzeń i szukasz tylko impulsu do wyzwolenia swoich pragnień? Ten zapach pomoże Ci zrobić ów pierwszy krok! Stworzony został właśnie z myślą o takich kobietach jak Ty, których kreatywna, lecz wciąż niewinna dusza aż rwie się do działania, lecz nie wie jak zacząć. Pierwsze psiknięcie, pachnące słodkimi kwiatami i orientem, wydobędzie z Ciebie tę prawdziwie kobiecą ekstazę energii i siły do walki o swoje marzenia!Czym pachnie L'ExtaseZamknięte w designerskim flakonie, zainspirowanym projektem kopertówki Niny Ricci, L’Extase otwierają się owocowo-pieprznym, nader dziewczęcym akcentem. Gruszka i brzoskwinie, bo o nich mowa, pachną bardzo zachęcająco. Po niedługim czasie wyczuwalna jest woń białych kwiatów, połączona z nutą chłodnego jaśminu. Gdzieś w tle przebija się nieco szablonowa róża, ciasno otulająca owoce różowych malin. Po pewnym czasie zapach przeobraża się w nutę lekką i świeżą, a to wszystko za sprawą piżma i benzoesu, które spajają ten owocowo-kwiatowy akord w całość, nieco przygłuszając jego słodkość. 

Czy warto kupić L'Extase od Niny Ricci?Nina Ricci L'Extase to zapach, który jednocześnie chce zadowolić wszystkich – wielbicieli kwiatów, zapachów rześkich, słodkich i drzewnych jednocześnie. Jak wiadomo, nigdy nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Perfumy te sprawdzą się zatem właśnie dla mniej zorientowanych użytkowniczek, które swoją przygodę z zapachami dopiero rozpoczynają i nie mają aż tak wyrafinowanego gustu, który szuka nowości. Świetnie sprawdzi się więc jako prezent dla młodej osoby, szczególnie, że często sprzedawany jest w pięknie wyglądających zestawach wraz z balsamem – nic tylko obdarować nim kogoś! 

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją