22 292 22 44

Zmysłowa kompozycja L'Extase od Niny Ricci

 

Gdyby szukać na rynku perfumeryjnym zapachu, który można byłoby bez problemu podarować zarówno młodej, jeszcze nie aż tak pewnej siebie kobiecie, jak i dorastającej dziewczynie, która za wszelką cenę chce stać się dorosła, zapewne znalazłoby się kilka buteleczek propozycji. Dokładając do tego dobrą cenę i piękny design opakowania, który sprawi, że oko obdarowanej zabłyśnie jaśniej, otrzymasz prosty wynik równania – Nina Ricci L'Extase!

Dla kogo Nina Ricci L'ExtaseMasz głowę pełną marzeń i szukasz tylko impulsu do wyzwolenia swoich pragnień? Ten zapach pomoże Ci zrobić ów pierwszy krok! Stworzony został właśnie z myślą o takich kobietach jak Ty, których kreatywna, lecz wciąż niewinna dusza aż rwie się do działania, lecz nie wie jak zacząć. Pierwsze psiknięcie, pachnące słodkimi kwiatami i orientem, wydobędzie z Ciebie tę prawdziwie kobiecą ekstazę energii i siły do walki o swoje marzenia!Czym pachnie L'ExtaseZamknięte w designerskim flakonie, zainspirowanym projektem kopertówki Niny Ricci, L’Extase otwierają się owocowo-pieprznym, nader dziewczęcym akcentem. Gruszka i brzoskwinie, bo o nich mowa, pachną bardzo zachęcająco. Po niedługim czasie wyczuwalna jest woń białych kwiatów, połączona z nutą chłodnego jaśminu. Gdzieś w tle przebija się nieco szablonowa róża, ciasno otulająca owoce różowych malin. Po pewnym czasie zapach przeobraża się w nutę lekką i świeżą, a to wszystko za sprawą piżma i benzoesu, które spajają ten owocowo-kwiatowy akord w całość, nieco przygłuszając jego słodkość. 

Czy warto kupić L'Extase od Niny Ricci?Nina Ricci L'Extase to zapach, który jednocześnie chce zadowolić wszystkich – wielbicieli kwiatów, zapachów rześkich, słodkich i drzewnych jednocześnie. Jak wiadomo, nigdy nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Perfumy te sprawdzą się zatem właśnie dla mniej zorientowanych użytkowniczek, które swoją przygodę z zapachami dopiero rozpoczynają i nie mają aż tak wyrafinowanego gustu, który szuka nowości. Świetnie sprawdzi się więc jako prezent dla młodej osoby, szczególnie, że często sprzedawany jest w pięknie wyglądających zestawach wraz z balsamem – nic tylko obdarować nim kogoś! 

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją