Top marki 2023 – ranking

Top marki 2023 – ranking

Czy masz swoją ulubioną markę? Firmę, której produkty nigdy Cię nie zawiodły, dlatego chętnie sięgasz do ich oferty? A może nie przywiązujesz do tego wagi i po prostu wybierasz dobrej jakości kosmetyki oraz perfumy niezależnie od tego, jakim logo są sygnowane?

Postanowiliśmy sprawdzić, co w tym zakresie przyniósł poprzedni rok i okazało się, że 5 marek zdeklasowało swoich rywali. Przypadek? Niekoniecznie, bo częsta obecność w koszykach naszych klientów i pozytywne opinie są efektem jakości.

Zobacz więc, jakie top marki 2023 znalazły się w naszym rankingu!

Lancome – elegancja i styl w jednym

Lancome, czyli francuska marka, uosabia esencję paryskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Nic więc dziwnego, że przez prawie 90 lat swojego istnienia wyrosła na symbol piękna, który jest na wyciągnięcie ręki. W tym świecie każdy produkt jest małym dziełem sztuki, skomponowanym tak, aby nieść jakość i zadowolenie swoim użytkownikom. Nic więc dziwnego, że właśnie Lancome otwiera naszą stawkę.

Calvin Klein – moda i uroda

Calvin Klein to marka, która niejednokrotnie kreowała nowe trendy. Ich minimalistyczny, a jednocześnie wyrafinowany styl trafia do wielu osób na całym świecie. Calvin Klein, jako projektant, znany był z wyjątkowej umiejętności przekształcania prostoty w coś wyjątkowego i tego ducha można odczuć w perfumach oraz kosmetykach marki po dziś dzień. Zapachy takie jak CK One czy Euphoria zdefiniowały styl firmy i utrwaliły jej pozycje w perfumeryjnym świecie.

Versace – włoski szyk zamknięty w doskonałych kompozycjach

W produktach Versace można odczuć niezaprzeczalny włoski klimat. Nic więc dziwnego, że od samego początku marka stała się symbolem odważnego stylu i przepychu, wpisując się w kanon najbardziej rozpoznawalnych firm w tej branży. Zwłaszcza gdy stery przejęła ikoniczna Donatella, która odświeżyła i rozszerzyła ofertę, docierając tym samym do większej liczby osób. I tę misję kontynuuje do dzisiaj, bo kosmetyki oraz damskie i męskie perfumy Versace znajdują się w niejednej kosmetyczce.

Hugo Boss – szef pośród marek kosmetycznych

Nazwa zobowiązuje, a perfumy Hugo Boss rządzą na rynku i od wielu lat są ulubionym wyborem sporej liczby mężczyzn i kobiet. To synonim wysokiej jakości, elegancji i wyrafinowanego stylu, a do tego oferta dostępna na każdą kieszeń! Charakterystycznym elementem marki Hugo Boss jest jej zamiłowanie do klasyki połączonej z nowoczesnymi elementami, co można odczuć – i to dosłownie – w zapachach, które wypuszcza na rynek.

Estee Lauder – ideał piękna na co dzień

Chociaż w naszym zestawieniu dominują marki, które kojarzą się przede wszystkim z ofertą perfum męskich i damskich, to pierwszą piątkę zamyka Estee Lauder – jedna z najbardziej prestiżowych i uznanych marek w świecie kosmetyków. Produkty Estee Lauder słyną z wysokiej jakości składników i innowacyjnych formuł, a sama marka stała się pionierem w dziedzinie pielęgnacji skóry, wprowadzając na rynek wiele produktów, które z miejsca podbiły serca użytkowniczek.

Powrót do listy artykułów

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.