22 292 22 44

Prezent na Walentynki dla niej

 

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a Ty jak co roku masz problem, jaki prezent dla swojej ukochanej wybrać? Bez obaw! Pomożemy Ci również z tym. Zapraszamy do lektury naszego najnowszego wpisu, w którym dowiesz się, jak za pomocą drobnych rzeczy, możesz uwieść kobietę swojego serca. Do dzieła Panowie!Kosmetyki i perfumyNajbardziej oczywista rzecz, która przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o drobnym prezencie. Nie martw się – wcale nie jest to zły pomysł! Nie zawsze musi być to pierścionek z diamentem - drobne gesty też się liczą! Oczywiście pod warunkiem, że doskonale znasz swoją ukochaną albo masz dobry kontakt z jej przyjaciółką, która będzie mogła Ci doradzić. Jeśli więc wiesz, jakiego zapachu używa Twoja dziewczyna lub żona, możesz bez obaw kupić jej buteleczkę ulubionych perfum, np. w jakimś zestawie z balsamem do ciała czy żelem pod prysznic z tej samej serii. Dobrym pomysłem będzie też np. paleta do makijażu lub inne make-upowe akcesoria. Poradź się jej przyjaciółki, siostry lub mamy – na pewno podpowie Ci dobrze!

Romantyczna kolacjaNie zapominaj, że kobiety są niesamowitymi romantyczkami. Każdy drobny gest jest dla nich niezwykle znaczący. Dlatego właśnie nie zapomnij o jakimś miłym akcencie w ten szczególny dzień i wieczór. Może to być zarówno własnoręcznie przez Ciebie przygotowany obiad czy kolacja, ale również zabranie ukochanej w jakieś miłe miejsce, z dobrą muzyką i jedzeniem. Niekoniecznie musi być to kolacja przy świecach (chociaż i one nie zaszkodzą) – możesz zabrać ją na sushi czy inne egzotyczne jedzenie, pod warunkiem oczywiście, że takie lubi. Czasem jednak wystarczy nawet chęć – nie musisz być mistrzem kuchni, ona i tak doceni Twój wysiłek.

Coś od sercaKropką nad i do udanego Dnia Zakochanych będzie jakiś drobiazg od serca. Może być to bukiet pięknych kwiatów, piosenka specjalnie dla niej, śniadanie do łóżka, czy własnoręcznie zrobiona laurka z pięknym wierszem. Nie liczy się efekt końcowy, tylko to, że Ci się chciało. Stwórz specjalnie dla niej coś wyjątkowego, a z całą pewnością to doceni!Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją