22 292 22 44

Prezent na Walentynki dla niego

 

14 luty – kolejna okazja do tego, by pokazać Twojemu ukochanemu, jak bardzo Ci na nim zależy. W tym roku masz jednak problem z wybraniem odpowiedniego prezentu na Święto Zakochanych? Bez obaw!  Z naszym krótkim poradnikiem będzie to dziecinnie proste! Zobacz zestawienie przygotowane specjalnie przez zespół Perfumeria.pl, które pomoże Ci, bądź zainspiruje do upominkowych zakupów!

Przez żołądek do sercaJeśli nie planowałaś w tym roku zbyt dużych prezentów i wolisz skupić się na czymś, co możesz przygotować sama, na pewno nie zdziwi Cię fakt, że najszybszą drogą do serca Twojego mężczyzny będzie droga przez żołądek! Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzynią w kuchni czy raczej omijasz to pomieszczenie z daleka, w tym wyjątkowym dniu powinnaś przygotować coś pysznego dla swojego mężczyzny. Deser bez pieczenia, wykwintny obiad czy pyszne ciasto – każda z tych rzeczy sprawi mu niesamowitą radość (o ile to on nie zdecyduje się na kulinarne dogodzenie Twoim kubkom smakowym). Jeśli nie czujesz się w kuchni najlepiej, zawsze możesz poprosić o pomoc lub sprawdzony przepis, który zawsze wychodzi, mamę lub przyjaciółkę – z takim wsparciem na pewno się uda!Drobiazg ze sklepuChciałabyś jednak podarować mu drobny upominek? Świetnie! Pomyśl o tym, czego potrzebuje, a sam na pewno by sobie tego nie kupił. Może to być zarówno nowa koszula, jak i zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Szczególnie ten ostatni aspekt mężczyźni bardzo często zaniedbują, zapominając o tym, że ich skóra również wymaga odpowiedniego nawilżenia. Twój facet jest hobbystą i zbiera komiksy lub płyty z muzyką? Poradź się jego najlepszego kumpla i zaskocz drobiazgiem, którego nie spodziewałby się od Ciebie dostać – będzie wniebowzięty!

Coś wyjątkowegoNie zapomnij o tym, że Święto Zakochanych to dzień, w którym miło jest dostać coś od serca. Niezależnie więc, czy będzie to własnoręcznie napisana dedykacja w książce, piękny wiersz, wspólne zdjęcie w ramce czy laurka, Twój ukochany na pewno doceni gest. Puść wodze wyobraźni i podążaj za głosem serca.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją