Odkryj moc składników aktywnych w pielęgnacji przeciwstarzeniowej od Awesome Cosmetics

Odkryj moc składników aktywnych w pielęgnacji przeciwstarzeniowej od Awesome Cosmetics

Stworzyliśmy kosmetyki, które są odpowiedzią na potrzeby kobiet. W różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, z różnymi potrzebami. Jednak zawsze oczekującym tego, co w pielęgnacji najważniejsze: efektów. Awesome po prostu działa: przynosi efekty, które zobaczysz i zapewnia pięknopoczucie, którego doświadczysz nie tylko na swojej skórze, ale też wokół siebie.  W Awesome nie obiecujemy niemożliwego, ale możliwie najlepiej dbamy o to, żeby wygląd i kondycja Waszej cery uległy poprawie. Ponadto wierzymy, że nowoczesność jak najbardziej może czerpać siłę i mądrość z natury. I właśnie z tą myślą powstają nasze produkty – łączą one to, co najlepsze w naturalnych składnikach.

Linia anti-aging od Awesome Cosmetics

Linia anti-aging powstała z myślą zarówno o cerach dojrzałych, wymagających działania przeciwzmarszczkowego, jak i tych młodszych, które tę profilaktykę dopiero chcą wdrożyć. Sprawdzi się świetnie również dla cer w każdym wieku, które poszukują rozświetlenia i wyrównania kolorytu. Zawarta w serii pochodna witaminy C, Ascorbyl Glucoside, w skórze uwalnia się stopniowo pod wpływem działania obecnego w niej enzymu, α-glukozydazy. Spowolnione wchłanianie sprawia, że potencjał drażniący jest ograniczony, a substancja penetruje głęboko. Sama glukoza zawarta w tym kompleksie także ma działanie pielęgnacyjne, wspomagające nawilżenie skóry. W związku z tym zachowuje on moc działania formy podstawowej, kwasu askorbinowego, ale jednocześnie wykazuje znacznie mniejszy potencjał drażniący.

 

Kwas ferulowy z kolei nie tylko wspiera działanie witaminy C oraz ją stabilizuje, ale również sam z siebie wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. Sirtalice z kolei stymuluje syntezę białek, poprawiając gęstość i napięcie skóry, a Hypskin, czyli ekstrakt z alg morskich – poprawia jędrność i strukturę skóry.  Pozostałe zawarte w składzie oleje, masła oraz ekstrakty zapewniają skórze odpowiednie, dogłębne i długotrwałe nawilżenie. Warto jednak pamiętać, że żadne kosmetyki nie nawilżają skóry same z siebie – ich zadaniem jest zatrzymywać wodę w skórze. W związku z tym, formulacje wykorzystane przy tworzeniu naszych kosmetyków skomponowaliśmy w taki sposób, aby oprócz dostarczania jej odżywienia i pobudzania do odnowy również zatrzymywały w skórze wodę.

Powrót do listy artykułów

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.