22 292 22 44

Klasyka, która nie wychodzi z mody – Giorgio Armani Acqua di Gio

 

Chociaż wielu zarzuca mu wtórność i zapach „odświeżaczy do toalet”, nie ulega wątpliwości, że zapach Giorgio Armaniego od blisko 20 lat cieszy się na rynku niesłabnącą popularnością, zarówno wśród mężczyzn z niego korzystających, jak i zakochanych w tej woni kobiet. Przez wzgląd choćby więc na staż powinien on przez wszystkich zostać uznany za pewnego rodzaju klasyk i kultowy zapach, który zasługuje na szczególną uwagę. A o tym dlaczego, opowiemy w najnowszym materiale!

Dla kogo Acqua di Gio?Co roku wymieniany jako jeden z najpopularniejszych zapachów dla mężczyzn, plasujący się w niekwestionowanej pierwszej piątce zapachów najbardziej podobających się kobietom. Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme bo o nim mowa, to odzwierciedlenie niejednego współczesnego mężczyzny, który w pogoni za ekscytującym życiem i karierą, chce czuć się dobrze i świeżo. To zapach pochodzący z wybrzeża słonecznej, śródziemnomorskiej wyspy, owiany letnią bryzą, która wodzi na pokuszenie. Komu spodoba się szczególnie?Jak pachnie Acqua di Gio pour Homme?Pierwsze co nas uderza tuż po otwarciu buteleczki  to świeżość – mylnie przez przeciwników tego zapachu opisywana jako chemiczna, wręcz „klozetowa”. Nie ma tu sztucznych woni, nie ma banału – jest za to woń soczystych cytryn, podbitych bergamotką i limonką, które choć nie są skąpane w pełnym słońcu, nadają lekkości i właściwej dozy energii. Choć po czasie czujemy tam mocno morsko-piżmowe ujęcie, niezwykle popularne w wielu mainstreamowych zapachach, Armani broni się w wielkim stylu! Jego kompozycja jest kunsztowna i na wysokim poziomie.

Czy warto kupić Acqua di Gio pour Homme?Jeśli zależy Ci na unikalnym i niszowym zapachu, trzymaj się od Acqua di Gio z daleka. Gdy natomiast nie musisz za wszelką cenę wyróżnić się w tłumie, możesz bez obaw zainwestować w ten flakonik. Z całą pewnością przekona Cię świetna reklama, butelka o męskim kształcie, nazwisko twórcy i fakt, że od tylu lat jego pozycja na rynku jest nie do ruszenia!
Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją