22 292 22 44

Calvin Klein Eternity – niekończąca się przyjemność

 

Są zapachy, które pamięta się przez bardzo długi czas. Wywierają na nas znaczący wpływ i trudno się od nich uwolnić. Jedną z takich nie dających się zapomnieć woni są perfumy Calvin Klein Eternity dla kobiet, które skrywają w sobie nuty słodkie, a także delikatną cytrusową cierpkość i mocny akcent piżma


.

 obraczka.jpgNie była to zwykła obrączka ze sklepu jubilerskiego. Klejnot ten lata wcześniej książę Windsoru, Edward sprezentował kobiecie, którą kochał do szaleństwa, Wallis Warfield Simpson. Perfumy wzięły swoją nazwę od grawerunku, który zdobił wewnętrzną stronę obrączki, a który oznacza wieczność i jest symbolem trwałego uczucia między dwojgiem ludzi.Romantyczny zapach, który trwa.Perfumy Calvin Klein Eternity to zapach niezwykle romantyczny, w którym słodycz przeplata się z korzennymi nutami. W perfumach tych można odczuć jak klasyczne, miłe i zniewalające cukierkowe nuty łączą się z nieco bardziej odważnymi, mocniej zaznaczonymi woniami. Dzięki temu zapach staje się wielowymiarowy, nie do końca oczywisty, co chwilę ukazujący swoje zróżnicowane oblicza.Eternity Woman Calvin KleinPerfumy Calvin Klein Eternity doskonale wpisują się w zmienną kobiecą naturę, która raz jest słodka, a raz uwodzicielska i drapieżna. Linię głowy tworzą mandarynka, szałwia oraz frezja. Nuta serca, składająca się z woni narcyza, konwalii, białej lilii, jaśminu, róży oraz nagietka odpowiada za słodką stronę zapachu. Piżmo, drzewo sandałowe, patchouli i ambra to linia podstawy, która doprawia perfumy korzennymi akcentami.

Flakon, który kryje w sobie ten nieoczywisty zapach zaprojektowali Calvin Klein i Pierre Dinand.Jak dla mnie, perfumy Calvin Klein Eternity już na zawsze będą mi się kojarzyły z moją mamą. Pachniała nimi wtedy kiedy mnie przytulała w momentach smutku i kiedy razem przeżywałyśmy wielką radość. Niesamowite jak zapach wbija nam się w głowę i już na zawsze będzie definiował u mnie poczucie bezpieczeństwa i miłości.Spróbujcie bo warto….

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją