22 292 22 44

Zapach, na który warto było czekać Dior Poison Girl

 

Dla kogo Dior Poison Girl?Jeśli jesteś zagorzałą zwolenniczką wielkiego klasyka z lat 80. – Poison, nawet nie sięgaj po najnowszy flakonik Diora. Możesz się zrazić do samej marki, niepotrzebnie doszukując się nawiązania do swojej ulubionej woni. Jeśli natomiast Hypnotic Poison podobało Ci się na tyle, by co jakiś czas po niego sięgać, najpewniej Dior Poison Girl również wpisze się w Twój gust. Jest to bowiem kolejny zapach z ogromnej rodziny Diora, który doczeka się swoich kontynuacji w postaci w najbliższym czasie. Czy tak jednak będzie? Zobaczymy. Przejdźmy zatem do tego, co najważniejsze, a więc do kompozycji zapachowej.

Jak pachnie Poison GirlPierwsza rzecz, która wybija się przed szereg to wanilia. Jej ilość, podkręcona bobem tonka i migdałami sprawia, że kompozycja jest bardzo przyjemna, choć nieco poprawna i po czasie nurząca. Nie można jej jednak zarzucić mainstreamowości. Ma w sobie sporo słodkich nut i landrynek, takich jak róża damasceńska czy róża z grasse, nie są one jednak aż tak wyeksponowane. Zakłóca je gorzka pomarańcza i sprawia, że woń przestaje być aż tak płaska i oczywista. Urozmaiceniem jest również syropowata nuta cytrusowa na początku, która wraz z migdałowo-waniliowym klimatem całej kompozycji sprawia, że  Dior Poison Girl  ma swoją dziewczęcą i nawet udaną urodę.Czy warto kupić Dior Poison Girl?Odpowiedź nie jest aż tak prosta. Z całą pewnością warto ich choć powąchać. Nie są one jednak kompozycją dla osób wymagających i szukających zapachów niezwykle niszowych. To typowe słodkie perfumy, wpisujące się w aktualny trend w stylu Giorgio Armani Si czy Lancome La Vie Est Belle. Decyzja o zakupie pozostaje dla Ciebie.Zdjęcie głowne: dior.com

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

  • Dużo było nieprzychylnych opinii w internecie tuż po pojawieniu się tego zapachu. Ja stwierdzam, że pomimo nieudanej kampanii reklamowej zapach jest piękny!

    Ania w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

  • Przyjemny, słodki, lekko lepki zapach.

    Kasia w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją