22 292 22 44

Trendy w makijażu na nadchodzącą wiosnę

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że czas na dobre pożegnać minusowe temperatury. Chociaż mamy dopiero luty, wiosnę czuć już w powietrzu. Zastanawiasz się pewnie, jak się do niej dobrze przygotować pod względem zakupów? Bez obaw – w najnowszym wpisie podpowiadamy Ci, na jakie zakupy kosmetyczne powinnaś zrobić w nadchodzącym sezonie, by móc cieszyć się pięknym i modnym makijażem na wiosnę!Naturalność ciągle w modzie – makeup no makeupGdzieś to już słyszałaś? Nic dziwnego! Trend ten bowiem przewija się w różnych wariacjach w ostatnich kilku sezonach. W nadchodzącym wiosna-lato 2016 widzieliśmy go zarówno na pokazach Chloe, Gucci czy Roberto Cavalliego. Aby uzyskać tak naturalny efekt makijażu, promienną i świetlistą cerę podkreśloną w najpiękniejszych elementach twarzy takich jak oczy czy kości policzkowe, wystarczą jedynie cieliste cienie do powiek, takie jak w zestawie Makeup Revolutionn I Love Makeup - Pink Fizz. Uwypuklą one to, co najpiękniejsze w Twojej twarzy, dzięki czemu świeży i naturalny look będzie towarzyszył Ci cały dzień. 

Zoom na rzęsyChociaż może Cię to zdziwić, dziś wytuszowane i pogrubione rzęsy nikogo nie zaskoczą, bo są codziennością. Właśnie dlatego na światowych wybiegach pojawiają się takie eksperymenty, na które nie każda kobieta się odważy. Mamy na myśli kępki długich rzęs sięgające brwi, jak na pokazie Marni, czy efekt posklejanych rzęs u Mary Katrantzou. Jeśli nie jesteś na tyle ekstrawagancka, możesz pozostać przy wydłużonych i pięknie wytuszowanych rzęsach np. tuszem Max Factor 2000 Calorie Dramatic – to zawsze robi wrażenie!

Błysk, nie tylko w okuChoć o naturalnej cerze była już mowa, warto podkreślić, że właśnie wiosną dobrze jest uwypuklać jej strategiczne fragmenty, takie jak kości policzkowe, grzbiet nosa i skórę pod łukami brwiowymi rozświetlaczem Makeup Revolution Vivid Baked Highlighter. To piękne świetliste wyjście doskonale dopełnią perłowe cienie w kolorze złota, srebra i niebieskości oraz delikatny połysk na wargach. Taki makeup na pewno nie zostanie niezauważony.Powrót do wszystkich artykułów

komentarz

  • Pink Fizz jeszcze nie próbowałam ale pozostałe czekoladki od MR są rewelacyjne. W tej cenie to naprawdę bardzo dobry produkt.

    Xenia w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją