22 292 22 44

Thierry Mugler A Men – mistrz kontrastów

 

Zapachy marki Thierry Mugler to w świecie perfum zjawisko bezprecedensowe. Wyróżniają się w każdym szczególe – począwszy od nowatorskich połączeń nut zapachowych, poprzez zachwycające wybitnym designem flakony, aż po zapadające w pamięć nazwy. Wywołują skrajne emocje, szokują, fascynują – jedno jest pewne – nie można przejść obok nich obojętnie. Perfumy Thierry Mugler A Men doskonale się w tę charakterystykę wpisują. Mocna, bardzo rozpoznawalna kompozycja o niezwykłej indywidualności jest jedną z najbardziej przełomowych propozycji, jakie oferuje branża perfumeryjna.Fascynujący świat Thierry Muglerathierrymugler-286x300.jpgThierry Mugler – kreator, którego pokazy przyciągają tłumy fanów, urodził się w roku 1948, we francuskim Strasburgu. Kiedy jako czternastoletni chłopiec, występował w balecie strasburskim, odkrył swoją prawdziwą pasję – zafascynował go wysublimowany i nieco odrealniony świat teatralnych kostiumów, charakteryzacji oraz scenografii. Rozstaje się z tańcem, mimo propozycji angażu od wielkiego choreografa, Maurice’a Bejarte’a i postanawia realizować swoją wizję mody. Wyprowadza się do Paryża, gdzie rozpoczyna swą przygodę z projektowaniem. W 1973 roku powstaje pierwsza, entuzjastycznie przyjęta kolekcja, sygnowana nazwiskiem Thierry Mugler. Niespokojny i niezwykle kreatywny duch nie pozwala Muglerowi spocząć na laurach – w roku 1992 marka zaczyna tworzyć perfumy. Dziś to właśnie zapachy wywołują pierwsze skojarzenia z nazwiskiem projektanta. Stanowią odrębny świat, który konsekwentnie wytycza nowe trendy, wciąż przesuwając granice i zadziwiając pomysłowością. Rok 1996 przynosi premierę męskiego zapachu Thierry Mugler A Men. Twórcą tej kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier – wizjoner i jedno z najgłośniejszych nazwisk w branży perfumeryjnej.MUG-ANM06_1-300x300.pngThierry Mugler A Men to zapach niezwykły. Stworzono go dla mężczyzn, którzy nie uznają ograniczeń, ludzi z wyobraźnią, poczuciem humoru i dystansem zarówno do świata, jak i do siebie samych. Niebanalna i wyrazista kompozycja łączy w sobie pikantne, korzenne nuty, łagodne wonie drzewne i piżmowe oraz pociągający, a zarazem przyjazny aromat kawy. A Men to zapach bogaty, idealny na chłodniejsze pory roku lub wieczorne wyjścia. Aromaty zawarte w tych perfumach budują wokół mężczyzny silnie wyczuwalną aurę, podkreślającą jego zmysłowość, fizyczność oraz śmiałość. Woda zamknięta jest we flakonie, przypominającym piersiówkę, z której wyłaniają się ostre kontury charakterystycznej gwiazdy. Kontrastujące ze sobą struktury są zapowiedzią fascynującego i niejednoznacznego zapachu – pieprznego, zmysłowego, gorącego, a przede wszystkim bardzo męskiego.
    • Nuty głowy lawenda, mięta pieprzowa i bergamotka,

    • Nutą serca jest niezwykłe połączenie kawy, paczuli i smoły,

    • Nuta podstawy buduje koktajl z bobu tonka, karmelu, czekolady, wanilii i piżma.Thierry Mugler mówi – „te perfumy są potęgą niespodziewanego, siłą śmiałości i nieokiełznaną pomysłowością„, a w jego słowach nie ma cienia przesady.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarz

  • BARDZO KONTROWERSYJNE PERFUMY,NIE DLA WSZYSTKICH.ŻEBY JE NOSIĆ,TRZEBA MIEĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.JEDNAK JA JE UWIELBIAM NA MĘŻU..I NA SOBIE

    JOANNA w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją