22 292 22 44

Strach się bać, czyli o kosmetykach idealnych na Halloween

 

Halloween – wielkie amerykańskie święto, które z roku na rok wkrada się w każdą kulturę zarzucając ją lampionami z dyni, sztucznymi pajęczynami i małymi przebierańcami, którzy w tę jedną noc w roku pukają od drzwi do drzwi w poszukiwaniu słodyczy. I choć można się zgadzać na takie świętowanie bądź nie, jest to niewątpliwie dobra okazja, by przygotować się do nadchodzących imprez Andrzejkowych i już dziś pomyśleć nie tylko o tym, co na siebie założymy, ale i jakimi kosmetykami podkreślimy swoje atuty.

WizażImprezowy makijaż to podstawa. Nic więc dziwnego, że na te właśnie okazje rezerwujesz mocniejsze kolory cieni do powiek czy odważniejsze kolory paznokci i ust. Jeśli chcesz błyszczeć, w towarzystwie musisz przecież pokazać swój „pazur”. Pomogą Ci w tym takie palety do cieni, jak Sleek i-Divine Rio Rio Palette 424 lub Sleek i-Divine Calm Before the Storm, które daleko odbiegają od beży i brązów, używanych zapewne przez Ciebie na co dzień. Od święta nie bój się stawiać na odważne kolory i daj się ponieść fantazji. W tym wyjątkowym dniu nie musisz przecież być kolejną czarownicą na imprezie. Wystarczy spojrzeć na amerykańskie filmy, by zobaczyć, jak bardzo fantazja ponosi czasem twórców kostiumów. Daj zaszaleć również Twojej wyobraźni i zmień się w ognistą królową festiwalu w Rio czy dziewczynę marynarza w stylu Pin Up – sukces w takim stroju gwarantowany!

PerfumyZapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że Halloween jest inspiracją zarówno dla wielu cukierników, projektantów, wydawców czasopism, ale również dla twórców modnych zapachów, takich jak Jesus Del Pozo, który stworzył perfumy Halloween – pełen przekory, zabawny zapach, podkreślający uwodzicielską i demoniczną naturę każdej kobiety. Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim ciekawe połączenia limy i banana, podkreślone wonią magnolii, fiołka, konwalii, tuberozy i różowego pieprzu, który doskonale współgra z drzewem sandałowym, mirrą i wanilią. Podstaw na zapach, który wyróżni Cię w tłumie i przyciągnie wzrok każdego faceta!

W naszej ofercie znajdziesz również wariant dla mężczyzn J. del Pozo Halloween Man oraz dla młodych kobiet J. del Pozo Halloween Fleur.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarz

  • Ja mam w planach zrobienie czegoś extra na Halloween. Jakaś zmora powstanie na pewno :D

    Gosia w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją