22 292 22 44

Perfumy Moschino I Love Love - cytrusowa moc świeżości

 

Zbliżające się lato kusi świeżymi zapachami, przywodzącymi na myśl powiew morskiej bryzy czy rześkość leniwego poranka. Takim właśnie zapachem urzekają perfumy Moschino I Love Love.

Od pierwszego momentu zapach rozkwita bukietem orzeźwiających, kwiatowych nut, które poprawiają nastrój i inspirują do działania. Na pierwszym miejscu wybija się cytrusowa mocna świeżość, w której przebijają się nuty cierpkości czerwonej porzeczki.

Moschino I Love Love to perfumy ultra kobiece. Zawdzięczają to aromatom herbacianej róży, słodkiego cynamonu i delikatnych, subtelnych "przebłysków" tradycyjnych konwalii i lilii wodnych które niezmiennie kojarzą się z niewinną dziewczęcością.

To, co porywa w perfumach I Love Love to niesamowita głębia zapachu, która daje się jednak odkryć dopiero po paru chwilach. Jest to zmysłowość nieoczywista, która wyłania się powoli i stopniowo, aby wreszcie wybuchnąć z całym swoim bogactwem nut zapachowych. Kusząca finezja jest wyczuwalna dzięki nutkom zniewalającego piżma, przez który przebija się ciepła i kojąca woń cedru oraz zapach egzotycznego drzewa tanaka. Ten ostatni przywodzi na myśl dalekie podróży i egzotyczne, dalekie zapachy i aromaty. MOS-miniatura2.jpgPerfumy Moschino I Love Love to finezyjna kompozycja, którym nie można ulec. W tym zapachu po prostu nie sposób się nie... zakochać po uszy.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją