22 292 22 44

Narciso Rodriguez Narciso – piżmo, piżmo i jeszcze raz piżmo!

 

Choć ciężko mu odmówić unikalności, bezsprzecznie jest to zapach, który spodoba się wyłącznie wąskiemu gronu odbiorców. Narciso Rodriguez Narciso to woń urzekająca i zmysłowa, przepełniona do granic możliwości białym piżmem – kluczem wszystkich perfum tej marki. Swoją śmiałością obezwładni niejednego adoratora i wydobędzie z Ciebie drzemiącą gdzieś w głębi intensywną kobiecość, a przede wszystkim kokieteryjność. Czy jesteś na to gotowa?

zdj.  makeupandbeautyblog.comDla kogo Narciso Rodriguez Narciso?Lubisz zapachy, które wabią lepiej niż doskonale zarzucona przynęta? Taki jest właśnie Narciso Rodriguez Narciso! Seksowny, zmysłowy, orzeźwiający, stworzony z myślą o pewnych siebie kobietach, które lubią emanować swoją wyjątkowością. Woń przepełniona białym piżmem z całą pewnością spodoba się zarówno młodszym, jak i nieco bardziej dojrzałym kobietom. Jeżeli chcesz wydobyć z siebie ukrytą kusicielkę, bezsprzecznie ta niepozorna buteleczka Ci w tym pomorze.

Czym pachnie Narciso Rodriguez Narciso?Podobnie jak inne kompozycje tej marki, również tutaj białe piżmo bierze prym. Choć wielu osobom może się wydawać, że jest to woń single-note, Narciso należy do tej genialnej grupy perfum, które mimo intensywności głównego składnika, który jest przecież wonią syntetyczną, łączą w sobie doskonale również naturalne aromaty. Po pierwszej aplikacji można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z wonią aksamitną, czy wręcz wełnianą. Zapach jest pudrowy, niezbyt słodki, delikatny, ale kuszący. Gardenia w składzie przywodzi na myśl drobniuteńkie przebiśniegi, które swoją czystością otulają skórę. Po pewnym czasie czuć zielone akordy, które zyskują nieco drzewny akcent. Mimo iż nie wszyscy darzą wyjątkową sympatią woń mlecznego wetiweru sympatią, Narciso Rodriguez Narciso jest dowodem na to, że składnik ten może zagrać pięknie i udanie. 

Czy warto kupić Narciso Rodriguez NarcisoJeśli do tej pory nie miałaś do czynienia z tym zapachem, z całą pewnością powinnaś przyjrzeć się mu bliżej, choćby pod postacią próbki. Doskonała kompozycja zapachowa, niespotykana wręcz trwałość i efekt działania na mężczyzn sprawia, że zapach ten wart jest każdych pieniędzy!

zdj.  iamafashioneer.com

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją