62 590 31 65
Lanvin Eclat D Arpege So Cute - gorąca nowość nie tylko dla nastolatek

Lanvin Eclat D Arpege So Cute - gorąca nowość nie tylko dla nastolatek

 

 

Jesień to okazja do odświeżenia garderoby, ale też do wypróbowania nowego zapachu. Wydaje Ci się, że kwiatowe i owocowe nuty nadają się tylko na lato? A może wrzesień i październik kojarzą Ci się z ciężkimi i skórzanymi aromatami? Jesteś w błędzie! Gdy za oknem deszcz i szaruga, nie ma nic lepszego niż perfumy takie jak Lanvin Eclat D Arpege So Cute – orzeźwiające, poprawiające humor i przypominające o wakacyjnych przyjemnościach.  Kilka słów o marce Lanvin

Francuski dom mody Lanvin powstał w 1889 roku z inicjatywy 22-letniej wówczas Jeanne Lanvin i początkowo zajmował się produkcją kapeluszy. Z biegiem lat marka poszerzyła swoją ofertę i zaczęła zajmować się szyciem sukien – cechowały je charakterystyczne, bufiaste kroje i kwiatowe wzory. W 1939 roku w kreacji projektu Lanvin pojawiła się sama księżna Jean de Polignac. W latach 90. marka zaczęła produkować ubrania codziennego użytku: płaszcze, spodnie, spódnice, bluzki. Równolegle z rozwojem mody, Lanvin inwestował w perfumy. Marka doczekała się ponad 50 zapachów, które powstały we współpracy ze znanymi perfumiarzami, np. Andre Fraysse, Francois Robert, Leną Pierottie. Pierwszy zapach pochodzi już z 1924 roku, a najnowszy – Eclat D Arpege So Cute – miał premierę w tym roku.

Jak pachnie Lanvin Eclat D Arpege So Cute?

Lanvin Eclat D Arpege So Cute to nowa wersja perfum Eclat D Arpege z 2010 roku. W odróżnieniu od starszej poprzedniczki, zapach z 2016 roku jest zdecydowanie bardziej intensywny. Premierowa kompozycja to przede wszystkim koktajl aromatycznych kwiatów i owoców, które sprawią, że już po pierwszej aplikacji Twój dzień stanie się lepszy. Lanvin Eclat D Arpege So Cute są jak napój energetyczny, który dzięki bukietowi ciekawych zapachów: bzu, kwaśnej sycylijskiej cytryny, kwiatu brzoskwini, uzupełnionych orzeźwiającą zieloną herbatą, białym piżmem i cedrem z pewnością pobudzi cię do działania.Dla kogo Lanvin Eclat D Arpege So Cute?

Zawsze uważałaś, że słodkie perfumy to dobra propozycja dla nastolatek? Jesteś w ogromnym błędzie! Zapach Lanvin Eclat D Arpege So Cute, dzięki ciekawemu połączeniu kwiatów, owoców i zielonej herbaty udowadnia, że z powodzeniem mogą go używać kobiety w każdym wieku. Jesienne szare dni działają na Ciebie bardzo przygnębiająco? Tym bardziej szukaj perfum, których woń przywodzi na myśl wiosenny ogród i atmosferę wakacji. Podpowiadamy - woń Lanvin Eclat D Arpege So Cute bez wątpienia taka jest!
Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją