22 292 22 44

Giorgio Armani Emporio He - piekny czy bestia?

 

Odkryj perfumy Emporio He - daj się uwieść niezwykle świeżej i zaskakującej mieszance cedru, piżma i esencji japońskiego yuzu!Kosmopolityczny zapach dla nowoczesnego mężczyzny


joseph-cardo_emporio_armani_post1.jpg

Perfumy Giorgio Armani Emporio He zostały wzbogacone ponadto esencją drzewa kaszmirowego, posiadającego głęboką nutę drzewną, zbliżoną do aromatu szyprowego, a zdaniem niektórych nawet do żywicy. Za sprawą tak dobranych nut zapachowych, woda ma aromat tak niesamowity, że można się od niego uzależnić! Baza całej kompozycji pozostaje klasyczna i ponadczasowa, ale dodatki z całą pewnością zaskoczą niejednego mężczyznę. Jednym słowem - w kompozycji jest wszystko to, co najmodniejsze i najsubtelniejsze. Połączenie niezwykle świeżej mieszanki ambry, jaśminu Sambac i drzewa kaszmirowego tworzą męski, zmysłowy zapach, który z całą pewnością zostanie doceniony przez energicznych i niezależnych współczesnych mężczyzn.


ARM-EMH05_1-1.jpg

Perfumy Giorgio Armani Emporio He zostały zamknięte w stylowym, minimalistycznym flakoniku, zachowując elegancję typową dla wszystkich perfumeryjnych kompozycji stworzonych przez markę Giorgio Armani. Zapachowe nuty ambry, jaśminu i cedru uosabiają kosmopolityczny styl życia, podkreślając męską energię, siłę i temperament.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarz

  • Wg mnie jest to zapach idealny dla mężczyzny. Uwielbiam <3

    Anna w dn. Liquid error: translation missing: pl.date_formats.month_day_year

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją