22 292 22 44

Calvin Klein Eternity Night dla kobiet – kobieca podróż do nieskończoności

Fotolia_56850210_Subscription_Monthly_XXL-3.jpg

   

Calvin Klein przygotował niezwykłą serię zapachów, skierowaną do kobiet. Perfumy są niezwykłe, stworzone z myślą o tych które chce otulić się delikatną smugą interesującej woni, która nie drażni zmysłów, a jedynie lekko je pobudza. Kluczem do poznania tajemnicy tych perfum, jest ich nazwa. Eternity Night, oznacza bowiem wiecznie trwającą noc, co może symbolizować najpiękniejsze chwile w życiu, o których staramy się nigdy nie zapominać.Calvin Klein Eternity Night dla kobiet – kobieca podróż do nieskończonościFotolia_56850210_Subscription_Monthly_XXL-3.jpgZapach Calvin Klein Eternity Night to zestawienie nut zapachowych dobrane na zasadzie przeciwieństw, odwiecznych sił, które ścierają się w kobiecie. Perfumy przywodzą na myśl osobę, która potrafi ulec szybkiej przemianie – ze stoicko spokojnej w pełną pasji i pozytywnych emocji. Kobiecość zaklęta w nowych perfumach CK przywodzi na myśl ciepłą pulsującą letnią noc, wodę i biały piasek jakiejś ciepłej zatoki i obietnicę czegoś wielkiego, nieoczekiwanego, zakasującego, ale i trudnego do określenia. Kobieta nosząca na sobie ten zapach jest zwiewna, tajemnicza, zalotna i niezwykle sensualna.

To zasługa mocno zaakcentowanej nuty czerwonego pieprzu przeplatającej się z równie intensywną barwą czarnego bzu. Następnie do głosu dochodzi nico lżejszy, cieplejszy kwiatowy ton. Dominuje zapach słodkich kwiatów jaśminu, plumerii a także owoców leśnych jagód oraz śliwek, które ocieplają zapach swoją balsamiczną wonią.

W nucie głowy góruje śliwka, dzika jagoda i pieprz różowy. Nutę serca zdominowały wisteria, jaśmin i plumeria. W nucie podstawy zaś rozgościło się drzewo sandałowe, bób tonka oraz piżmo.

Calvin Klein Eternity Night dla kobiet to zapach ponadczasowy, który trwa na skórze bardzo długo.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją