22 292 22 44

Calvin Klein Eternity Night – ciemna strona mężczyzny?

 

Myśląc o zapachu Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn można wyobrazić sobie jakieś niezwykłe miejsce, gdzieś w dalekim świecie, lekko tajemnicze, egzotyczne, może niedostępne dla wszystkich. Intrygujące, ciepłe i nie pozwalające o sobie zapomnieć.hbz-eternity-night-calvin-klein-ad_ph_inez-van-lamsweerdevinoodh-matatin-1.jpgCalvin Klein Eternity Night to przede wszystkim zapach przygody, podróży w nieznane, otwarcia się na nowe wrażenia. Mężczyzna pachnący tymi perfumami to ktoś, kto nieustannie szuka nowych dróg.

Mówiąc o najnowszym zapachu spod znaku CK, myśli dryfują w kierunku męskiego archetypu – macho, ale pod kontrolą, w nonszalanckim, ale dopracowanym stroju, solidnie zbudowany, z rozwianą fryzurą i nieobecnym spojrzeniem. Ciągle szukający, nie do końca określony, wzbudzający fascynację.Fotolia_65214087_Subscription_Monthly_XXL.jpg

Takie wyobrażenie to z pewnością efekt kontrastujących ze sobą nut zapachowych, zamkniętych we flakonie perfum.

Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn to zapach dynamiczny, w którym mieszają się wyraźnie zaznaczone nuty kolendry, wzmocnionej słodkim owocem śliwki i papryki.ck.jpgGłówny zapachowy nurt dopełniają wonie cedru, lawendy, drzewa sandałowego oraz wetywerii. Dzięki takiemu połączeniu, słodycz przeplata się z korzenną, mocno aromatyczną i wyrazistą wonią.

Nutę głowy oplatają: ostra kolendra, słodka śliwka i silnie wyeksponowana papryka. Nuta serca składa się z lawendy, szałwii muszkatołowej i liścia fiołka. Nutę podstawy wzięły w posiadanie aromatyczne cedry, wetywerie i drzewo sandałowe.

Zapach odznacza się wyjątkową trwałością, niezwykłym bogactwem barw i głębią.Calvin Klein Eternity Night dla mężczyzn – dla pobudzenia zmysłów.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją