22 292 22 44

Bright Crystal - zapach, który uzależnia

 

Bright Cristal - zapach dla kobiet zmysłowych i odważnych

W czym tkwi fenomen tych perfum? Donatella Versace, tworząc zapach Bright Cristal pragnęła, by otaczały się nim kobiety, które są silne i znają swoją wartość. Subtelny zapach perfum, w których aromat drzewny splata się z delikatną wonią kwiatów, potęgowany jest przez zawarty w kompozycji akord lodu. Czy może być coś bardziej zniewalającego, niż połączenie delikatnych kwiatowych zapachów, z mocnym aromatem piżma i ambry? Twórczyni perfum Versace Bright Crystal, stworzyła zapach ponadczasowej elegancji. Otulone nim kobiety skazane są na sukces w każdym aspekcie życia. Bo przecież cóż bardziej może oddziaływać na zmysły, niż zapach, który uzależnia?


kolaz.png

Dopełnieniem zapachu jest ambra, piżmo i drzewo acajon. Perfumy będziecie nosić na sobie bardzo długo, a stopniowo uwalniające się nuty zapachowe otaczać Was będą potęgującą się aurą zmysłowości.


VERSACE BRIGHT CRYSTAL

Zapach zamknięty w diamencie

Każdy zapach potrzebuje odpowiedniej oprawy. Nie inaczej jest więc w przypadku Versace Bright Crystal. Elegancki flakon, wykonany z grubego szkła, uzupełnia korek w kształcie diamentu. To odniesienie do luksusu wcale nie jest przypadkowe. Delikatnie różowe perfumy, które stworzyła Donatella Versace, emanują przecież bogactwem zapachu, który uwalniany jest po to, by czarować zmysłowością.

Powrót do wszystkich artykułów

komentarze

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją