Dlaczego warto kupować próbki perfum?

Zamieszczone w dniu Luty 18 2016

 

Kiedy robisz duże zakupy w stacjonarnym sklepie kosmetycznym, pani kasjerka bardzo często do torby wrzuca Ci jakieś próbki kremów, szamponów i perfum. Chociaż są one reklamowym dodatkiem i ciekawostką, która może zachęcić Cię do kupienia nowego produktu, próbki (szczególnie perfum) sprawdzają się w wielu innych sytuacjach. Jakich? O tym w najnowszym wpisie!Próbki – dlaczego warto je mieć?Każda z nas uwielbia gratisy w postaci próbek kosmetyków. Są maleńkie, kompaktowe i można je nosić nawet w kieszeni, bo nie zajmują dużo miejsca. Możesz mieć je zawsze pod ręką i skorzystać z nich wtedy, gdy najdzie Cię ochota. Niezależnie więc od tego, czy jest to chęć wypróbowania nowego kosmetyku, czy po prostu testowanie nowego koloru szminki bądź rodzaju kremu, takie małe opakowania produktów sprawdzają się świetnie! Co więcej, możesz je wykorzystać np. w podróży, by nie wozić ze sobą pełnowymiarowych opakowań. Dla przykładu, próbka perfum przy codziennym używaniu wystarcza na tydzień! Jest to więc świetne rozwiązanie na krótkie wakacje, jak i na test nowego zapachu, podczas którego można sobie wyrobić jakąś opinię na jego temat. Co najważniejsze więc takie próbki perfum, pomogą Ci one zdecydować się (bądź nie) na zakup konkretnego flakonika, o czym dokładnie opowiemy w dalszej części materiału.Dlaczego nie warto wybierać perfum w drogerii?Kiedy idziesz do stacjonarnej drogerii bądź sklepu kosmetycznego, zewsząd jesteś otoczona równymi zapachami. Ciężko Ci się skupić, kolejne reklamy, pozostali klienci i ekspedientki tylko Cię rozpraszają. Czy to są dobre warunki do podejmowania decyzji zapachowych? Nie! Nawet jeśli zaczniesz zapoznawać się z jakimiś perfumami, ciężko będzie Ci wyczuć w separacji ich woń, ponieważ wokół będzie się unosić wiele zapachów. Co więcej, nie dasz rady przetestować perfum na sobie, ponieważ będą się one mieszać z tymi, które nosisz na co dzień. Perfumy dojrzewają z czasem, musi więc minąć dłuższa chwila niż wizyta w drogerii, byś w 100% mogła stwierdzić, czy zapach ten będzie się rozwijać i pięknie towarzyszyć Ci przez cały dzień. Zapachy testuj więc w otoczeniu, w którym będziesz je nosić - taką możliwość dają Ci jedynie próbki perfum. Zamów je już dziś!

 3 komentarzy

 • Anna z perfumeria.pl: June 01, 2016

  Krzysztofie większość naszych próbek posiada praktyczny atomizer.
  W przypadku próbek bez atomizera aplikacja również nie stanowi problemu, wystarczy nanieść kilka kropel na skórę i gotowe :)

 • Krzysztof: May 27, 2016

  A jak używać tych maleństw bez atomizera?

 • ZOE: February 23, 2016

  Nie wyobrażam sobie aby upić zapach nie testując go wcześneij. Samo powąchanie w perfumerii jest niczym do tego, że zapch będziemy nosić cały dzień.
  Zawsze zanim kupię duży flakon kupuję próbke i testuję ją danego dnia.

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed publikacją