Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Chanel No.5 Eau Premiere woda perfumowana 

Chanel No.5 Eau Premiere woda perfumowana Chanel No.5 Eau Premiere woda perfumowana spray

Produkt chwilowo niedostępny.
Zobacz podobne produkty.

Grupa zapachowa:  kwiatowo-aldehydowe
Dla fanów Chanel No.5, dom mody Chanel stworzył nową odsłonę tych renomowanych perfum, Chanel No.5 Eau Premiere. Nowoczesny i uzależniający zapach jest lżejszą, świeższą oraz bardziej subtelną wersją kultowej poprzedniczki.

Chanel No.5 Eau Premiere zawiera wszystkie oryginalne składniki No.5. Od klasycznej piątki różni się jedynie zdecydowanie mniejszą dawką aldehydów, dzięki czemu pięknie rozkwitają pozostałe nuty.

Zapach z 2007 roku.

średnia ocena (1)


agnieszka 28.10.10r

Zakochałam się w tym zapachu, choć powąchałam go zupełnie przez przypadek, myśląc, że to klasyczna piątka. Różni się od swojej starszej siostry- na pewno jest bardziej uwspółcześniona, dlatego podoba się większej ilości osób. Jest to zapach dziwny, bo są dni, kiedy czuję go od rana do wieczora na sobie, ale są też takie, kiedy w ogóle jest dla mnie niewyczuwalny. Poza tym jest to zapach intymny, bo trzyma się blisko skóry. Jedyne, o mogę mu zarzucić, to właśnie to znikanie, ale wtedy spryskuję nadgarstek, żeby w każdej chwili móc go powąchać. Myślę, że jest to zapach inny, oryginalny! Na pewno nie wszystkim się spodoba. Ale tak to już jest z zapachami.


ewa 02.09.10r

testuję próbkę, i jak nie mogłam znieść zapachu Chanel 5 , tak Premiere jest faktycznie piękny , długotrwały i ma ten ""luksus"" w sobie :) i wiem , że wkrótce będzie mój :)


MILI 07.05.10r

PIĘKNY ZAPACH ,ZUPEŁNIE INNY NIŻ PIERWSZE NR.5 BARDZIEJ DELIKATNY I SUPER TRWAŁY.JEŚLI GO NIKT NIE WĄCHAŁ TO NIECH TO ZROBI I PODZIELI SIĘ Z NAMI OPINIĄ.


liv87 17.03.10r

najpieknieszy zapach ze wszystkich Chanelek, uwielbiam go, a co najważniejsze, długo się utrzymuje :) Niektóry mogą go odbierać jako zapach zbyt mydlany, ale mi opowiada. Polecam najpierw przetestować go na własnej skórze.

Napisz nam co myślisz o Chanel No.5 Eau Premiere (woda perfumowana)Twój mail nie zostanie ujawniony.
BRAK OCENY
słaby mocny
BRAK OCENY
słaby mocny

Dodaj swoją opinię
Zobacz następne 10 komentarzy