Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Grecian Gradual Control żel do włosów 

Grecian Gradual Control żel do włosów
likwiduje siwe włosy
włosy: wszystkie
Grecian Gradual Control żel do włosów

Produkt chwilowo niedostępny.
Zobacz podobne produkty.

Grecian Gradual Control Żel koloryzujący likwidujący włosy siwe 40ml
Do włosów ciemnych (ciemne aż do ciemnoczarnych).

Działa stopniowo. Krok po kroku do perfekcyjnego i naturalnego wyglądu. Dostosowuje się do naturalnego koloru włosów.

Grecian Gradual Control został stworzony aby stopniowo wyeliminować siwe włosy, w taki sposób aby użytkownik mógł zdecydować jakiej liczby siwych włosów się pozbyć aby czuć się dobrze z własnym wyglądem. Obecnie produkty do koloryzacji włosów eliminują wszystkie siwe włosy od razu. Dla wielu mężczyzn jest to zbyt radykalny krok.

Sposób działania:
Grecian Gradual Control koloryzuje włosy bez udziału szkodliwego amoniaku. Produkt aktywizuje się natychmiast pod wpływem tlenu zawartego w powietrzu. Działa stopniowo i pod kontrolą. Pomiędzy kolejnymi aplikacjami użytkownik sam decyduje o natężeniu koloru likwidowanej siwizny włosów. Intensywność koloru zależy od czasu aplikacji (3-5 minut).

Nakładanie Grecian Gradual Control:
Żel Clour-Care jest gotowy do użycia, działa pod wpływem tlenu zawartego w powietrzu. Dzięki specjalnemu aplikatorowi w kształcie grzebienia, eliminacja siwych włosów jest tak łatwa jak użycie grzebienia.
Najpierw nałóż aplikator w kształcie grzebienia na tubkę z produktem, następnie nałóż na suche i nie umyte przedtem (ale czyste) włosy. Należy lekko naciskać tubkę aby produkt wydostał się z niej poprzez zęby grzebienia. Należy lekko naciskać na tubkę cały czas w trakcie nakładania. Zazwyczaj obszary, na których jest najwięcej siwych włosów powinny być pokryte preparatem jako pierwsze. Potem nałóż preparat na całe włosy. W zależności od pożądanej intensywności koloru odczekaj 3-5 minut. Następnie spłucz produkt obficie wodą i umyj włosy zwykłym szamponem. Zakończ stylizując włosy tak jak czynisz to zazwyczaj.

Preparat można nakładać raz w tygodniu, liczba siwych włosów zmniejsza się stopniowo po każdym użyciu. Jedno zastosowanie utrzymuje się do 6 tygodni.

Ostrzeżenia, które powinno się wziąć pod uwagę:
Ten produkt może powodować reakcję alergiczną. Tatuaże mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia takiej reakcji. W żadnym wypadku produkt nie powinien być stosowany jeśli w przeszłości wystąpiła reakcja alergiczna na niego lub jakikolwiek inny produkt do koloryzacji. Reakcje alergiczne są niezmiernie rzadkie jednakże należy wziąć je pod uwagę. Ryzyko zmniejszy się do minimum jeśli przeprowadzimy wcześniej test alergiczny. Test ten jest bardzo prosty:
Oczyść skórę na łokciu, na powierzchni wielkości monety, wymyj wodą i mydłem i wytrzyj do sucha. Nałóż cienką warstwę produktu na oczyszczone miejsce za pomocą bawełnianego wacika. Nie zmywaj, nie przykrywaj ani nie usuwaj preparatu z tego miejsca przez 48 godzin. Jeśli w tym czasie nie nastąpi żadna reakcja, możesz stosować produkt. Jeśli jednak wystąpi zaczerwienienie, pieczenie lub inne podrażnienia skóry to natychmiast przemyj to miejsce, osusz i pozostaw nieprzykryte przez jakiś czas. W takim wypadku nie należy stosować tego ani żadnego innego koloryzującego produktu. Właściwy stan skóry: przed nałożeniem Grecian Gradual Control należy sprawdzić czy na danym obszarze skóry nie ma widocznych podrażnień, skaleczeń, zadrapań i innych nietypowych stanów: nigdy ten ani żaden inny preparat koloryzujący nie powinien być stosowany jeśli skóra nie jest w dobrej kondycji. W razie reakcji podczas koloryzacji takich jak swędzenie, wysypka lub pieczenie na skórze, produkt należy natychmiast zmyć i przerwać jego stosowanie.

Nie stosować na rzęsy, brwi, ani inne włosy na ciele. Produkt nie jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

średnia ocena (2)


more39 03.10.10r

Polecam , jest to łatwiejsza w użyciu farba do włosów . A fajne jest to że , kolor rozkłada się nierównomiernie ( w zależności od barwy włosa ) przez co wyglądają one naturalnie i nie mają tego dziwnego brunatnego koloru .


Raven 07.09.10r

zwykła bardzo silna farba do włosów. nic więcej. za to cena za taka objętość porażająca.

Napisz nam co myślisz o Grecian Gradual Control (żel do włosów)Twój mail nie zostanie ujawniony.
BRAK OCENY
słaby mocny
BRAK OCENY
słaby mocny

Dodaj swoją opinię
Zobacz następne 10 komentarzy