Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 

Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa spray
3,625 8
(8)   Dodaj do ulubionych

Produkt chwilowo niedostępny.
Zobacz podobne produkty.

Grupa zapachowa:  drzewno-przyprawowe
Ted Lapidus Black Soul to drzewno - przyprawowe perfumy z nutą owoców cytrusowych przeznaczone dla prawdziwych mężczyzn. Zagadkowy i magnetycznie pociągający, orientalno-drzewno-ambrowy zapach, stopniowo uwalnia i odkrywa zmysłowe nuty, uwięzione w cierpko-kwaskowych akordach kompozycji. Jego nieodparta pieszczota, jest rezultatem niezwykle harmonicznego połączenia aromatów kruszonych liści i pączków kwiatowych cytryny z uzależniającą mieszanką owocowo-przyprawową.
  • Nuty zapachowe: mięta, kardamon, neroli, bergamotka, cynamon, rodzynki, szafran, balsam Tolu, drzewo gwajakowe, chińskie drzewo cedrowe, piżmo.
Ted Lapidus Black Soul zapewnia niezwykle gorącą atmosferę!

Zapach z 2009 roku.

średnia ocena (8)


pawelota 15.05.14r

A ja w pełni zgodzę się z opinią Krzysia Krawczyka. Dodam jedynie, że nuta szafranu i ciepły balsamiczno-drzewny cynamon czynią z tego zapachu produkt najwyższych lotów. Bez wątpienia lepszy od Black Soul Imperial, mniej agresywny, bardziej czarujący a nie narzucający się przesadnym bogactwem. Wieczorowy i bardzo męski w przeciwieństwie do np. 1 million Paco Rabanne, a co najważniejsze nie spotyka się go często. Nowoczesne pachnidło, dobrze skrojone i wcale nie jakiś tam syrop. To słodki zapach, lecz połączony z mroczniejszymi nutkami. Kobiety lgną do niego, a ja głupi myślałem że to ja tak na nie działam. Trwałość około 10h, projekcja na 4 . Polecam gorąco, chociaż na pewno nie jest to zapach na dzień, to typowy ( a raczej nietypowy bo unikalny) zapach podrywacza z klubu. Branie u Pań murowane.


Waldi_32 16.04.14r

Cóż, patrząc na opinie poniżej musiałem sam sprawdzić zapach. Jak zwykle nie zgadzam się z kolejną opinią Krzyśka Krawczyka. Ani na tych stronach ani na Fragrantica.Wcześniejsze męskie zapachy Lapidusa są o wiele lepsze.Black Soul to już masówka perfumeryjna- bez klasy, ducha i emocji.


k.pietr 22.12.13r

Sprowadźcie Silver Scent od Jacques Bogart :)


ja 05.10.14r

zapach wydzielany podczas dozowania , póżniej rachityczny , nijaki , ogólnie słabiutki, najlepsza z tego wszystkiego to butelka , szkoda kasy !!!!!!


k.pietr 16.12.13r

Super trwały, mocny, nieprzeciętny


jerry 23.05.13r

dobry zapach,ale w konfrontacji z BS Imperiale nie ma szans,żałuję ,że BSI brak w ofercie ...


Euzebio 15.12.12r

Ja uważam że jest ciężki i duszny. Taki mroczny zaduch z lekkim przebiciem kolońskim.


kpietr 08.11.12r

Black Soul wchodzi na rynek w sierpniu 2009 r. i jest tworzony z mięty, kardamonu, neroli, bergamotka, cynamon, szafran, balsam Tolu, żywica, drewno gwajakowe, chiński cedr i piżmo. Piękny zapach, trwałość i projekcja na wysokim poziomie. 5+

Napisz nam co myślisz o Ted Lapidus Black Soul (woda toaletowa)Twój mail nie zostanie ujawniony.
BRAK OCENY
słaby mocny
BRAK OCENY
słaby mocny

Dodaj swoją opinię
Zobacz następne 10 komentarzy