Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.
Ogromnym atutem perfumeria.pl jest własny magazyn z produktami. Posiadamy również w swojej ofercie produkty na specjalne zamówienie. W trakcie składania zamówienia zwróć uwagę na oznaczenie czasu wysyłki przy Twoim produkcie.

Jeśli chcesz sprawdzić stan realizacji swojego zamówienia, zadzwoń.
Odpowiemy na każde pytanie.

Biuro Obsługi Klienta
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00
tel. 62 590 31 65, 62 501 35 20, 

Na czas oczekiwania składa się:

  • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu Perfumeria.pl
  • czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD lub do Paczkomaty InPost 24/7.

czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia paczki 

  • Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Posiadamy również produkty sprowadzane na Wasze specjalne zamówienie. Podczas składania zamówienia sprawdź czas wysyłki oznaczony przy każdym produkcie. 
  • Zamówienia realizujemy natychmiast po potwierdzeniu stanów magazynowych. Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy.
  • Czas dostarczenia paczki przez kuriera DPD - (tylko na terenie Polski) wynosi od 24 do 48 godzin w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). Doręczanie paczek odbywa się w godzinach 8:00-16:00. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy.
  • Czas dostarczenia paczki do Paczkomaty InPost 24/7 (tylko na terenie Polski) wynosi 48 godzin w dni robocze. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może być dłuższy, szczególnie w okresie świątecznym lub w przypadku wyboru bardzo popularnych paczkomatów, które mogą być przepełnione.