Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pakujemy GRATIS prezenty dla Babci i Dziadka. W koszyku wpisz kupon: DLABABCI lub DLADZIADKA.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.
Ogromnym atutem perfumeria.pl jest własny magazyn z produktami. Posiadamy również w swojej ofercie produkty na specjalne zamówienie. W trakcie składania zamówienia zwróć uwagę na oznaczenie czasu wysyłki przy Twoim produkcie.

Jeśli chcesz sprawdzić stan realizacji swojego zamówienia, zadzwoń.
Odpowiemy na każde pytanie.

Biuro Obsługi Klienta
czynne w dni robocze w godz. 8:00-16:00
tel. 62 590-31-65, 62 501-35-20, 

Na czas oczekiwania składa się:

  • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu Perfumeria.pl
  • czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD lub do Paczkomaty InPost 24/7.

czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia paczki (lub odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy: Kalisz ul. Polna 104).

  • Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Posiadamy również produkty sprowadzane na Wasze specjalne zamówienie. Podczas składania zamówienia sprawdź czas wysyłki oznaczony przy każdym produkcie. 
  • Zamówienia realizujemy natychmiast po potwierdzeniu stanów magazynowych. Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy.
  • Czas dostarczenia paczki przez kuriera DPD - (tylko na terenie Polski) wynosi od 24 do 48 godzin w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). Doręczanie paczek odbywa się w godzinach 8:00-16:00. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy.
  • Czas dostarczenia paczki do Paczkomaty InPost 24/7 (tylko na terenie Polski) wynosi 48 godzin w dni robocze. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może być dłuższy, szczególnie w okresie świątecznym lub w przypadku wyboru bardzo popularnych paczkomatów, które mogą być przepełnione.