Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Słodka Riri – zapach w rytmie muzyki

Słodka Riri – zapach w rytmie muzyki

Anna 28.08.15R 0 komentarzy

Jakiś czas temu Rihanna ogłosiła na swoim Instagramie, że planuje wydanie kolejnej edycji autorskich perfum. Artystka pochwaliła się zdjęciem promującym nowy zapach. Po serii „Reb’l Fleur”, „Rebelle”, „Nude”, „Rogue”, „Rogue Man” i „Rogue Love” przyszedł czas na „RiRi” by Rihanna. Jeśli zastanawiacie się, czy nowy zapach odniesie podobny sukces jak poprzednie perfumy sygnowane wizerunkiem gwiazdy, przeczytajcie nasz najnowszy wpis, by dowiedzieć się, co zaważyło na popularności poprzednich perfum Rihanny.

RIH-NUD01_2-1.jpg

Rihanna Nude (2012)

Jeśli chcesz poczuć się piękniej i seksowniej niż zwykle, ten zapach Nude będzie idealny dla Ciebie. Otul się jego ciepłym, przyjemnym aromatem, który nada Twojej skórze nowego wymiaru nagości. Dyskretne otulenie zapewni Twojej skórze gujawa, mandarynka i gruszka, przeplatane kwiatem pomarańczy, jaśminem i gardenią. Kropką nad i będzie drzewo sandałowe, kwiat wanilii i aromatyczne piżmo.

o-34025.jpg

„RiRi” by Rihanna (2015/2016)

Jaki będzie najnowszy zapach? Trudno jednoznacznie przewidzieć. Artystka wciąż zmienia swój styl i eksperymentuje z wizerunkiem oraz muzyką. Sądząc jednak po plakacie promującym najnowszy zapach, będzie on słodką kompozycją dla zmysłowych kobiet. Wy też nie możecie się doczekać?

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj