Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Calvin Klein Eternity Night dla kobiet – kobieca podróż do nieskończoności
 

Calvin Klein przygotował niezwykłą serię zapachów, skierowaną do kobiet. Perfumy są niezwykłe, stworzone z myślą o tych które chce otulić się delikatną smugą interesującej woni, która nie drażni zmysłów, a jedynie lekko je pobudza. Kluczem do poznania tajemnicy tych perfum, jest ich nazwa. Eternity Night, oznacza bowiem wiecznie trwającą noc, co może symbolizować najpiękniejsze chwile w życiu, o których staramy się nigdy nie zapominać.

Calvin Klein Eternity Night dla kobiet – kobieca podróż do nieskończoności

Fotolia_56850210_Subscription_Monthly_XXL-3.jpg

Zapach Calvin Klein Eternity Night to zestawienie nut zapachowych dobrane na zasadzie przeciwieństw, odwiecznych sił, które ścierają się w kobiecie. Perfumy przywodzą na myśl osobę, która potrafi ulec szybkiej przemianie – ze stoicko spokojnej w pełną pasji i pozytywnych emocji. Kobiecość zaklęta w nowych perfumach CK przywodzi na myśl ciepłą pulsującą letnią noc, wodę i biały piasek jakiejś ciepłej zatoki i obietnicę czegoś wielkiego, nieoczekiwanego, zakasującego, ale i trudnego do określenia. Kobieta nosząca na sobie ten zapach jest zwiewna, tajemnicza, zalotna i niezwykle sensualna.
To zasługa mocno zaakcentowanej nuty czerwonego pieprzu przeplatającej się z równie intensywną barwą czarnego bzu. Następnie do głosu dochodzi nico lżejszy, cieplejszy kwiatowy ton. Dominuje zapach słodkich kwiatów jaśminu, plumerii a także owoców leśnych jagód oraz śliwek, które ocieplają zapach swoją balsamiczną wonią.
W nucie głowy góruje śliwka, dzika jagoda i pieprz różowy. Nutę serca zdominowały wisteria, jaśmin i plumeria. W nucie podstawy zaś rozgościło się drzewo sandałowe, bób tonka oraz piżmo.
Calvin Klein Eternity Night dla kobiet to zapach ponadczasowy, który trwa na skórze bardzo długo.

O autorze

Avatar
Agata

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj