Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bright Crystal - zapach, który uzależnia

Bright Crystal - zapach, który uzależnia

Agata 05.03.15R 0 komentarzy

Bright Cristal - zapach dla kobiet zmysłowych i odważnych
W czym tkwi fenomen tych perfum? Donatella Versace, tworząc zapach Bright Cristal pragnęła, by otaczały się nim kobiety, które są silne i znają swoją wartość. Subtelny zapach perfum, w których aromat drzewny splata się z delikatną wonią kwiatów, potęgowany jest przez zawarty w kompozycji akord lodu. Czy może być coś bardziej zniewalającego, niż połączenie delikatnych kwiatowych zapachów, z mocnym aromatem piżma i ambry? Twórczyni perfum Versace Bright Crystal, stworzyła zapach ponadczasowej elegancji. Otulone nim kobiety skazane są na sukces w każdym aspekcie życia. Bo przecież cóż bardziej może oddziaływać na zmysły, niż zapach, który uzależnia?

kolaz.png

Dopełnieniem zapachu jest ambra, piżmo i drzewo acajon. Perfumy będziecie nosić na sobie bardzo długo, a stopniowo uwalniające się nuty zapachowe otaczać Was będą potęgującą się aurą zmysłowości.

VERSACE BRIGHT CRYSTAL

Zapach zamknięty w diamencie
Każdy zapach potrzebuje odpowiedniej oprawy. Nie inaczej jest więc w przypadku Versace Bright Crystal. Elegancki flakon, wykonany z grubego szkła, uzupełnia korek w kształcie diamentu. To odniesienie do luksusu wcale nie jest przypadkowe. Delikatnie różowe perfumy, które stworzyła Donatella Versace, emanują przecież bogactwem zapachu, który uwalniany jest po to, by czarować zmysłowością.

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj