Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tommy Hilfiger Flower Marigold – romantyczna mieszanka idealna na Święto Zakochanych

Z czym kojarzy Ci się pierwsza miłość? Z lekkością, zwiewnością, niewinnością i słodyczą. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że taki właśnie zapach udało się zamknąć w małym flakoniku? Skusisz się na Propozycję Tommiego Hilfigera Flower Marigold? O tym, dlaczego warto przyjrzeć się tym niepozornym perfumom, szczególnie w Dzień Zakochanych, w najnowszym wpisie.

Jakie są perfumy Tommy Hilfiger Flower Marigold?

Chociaż wiosna zbliża się do nas drobnymi kroczkami, powoli czuć ją w powietrzu. Z czym Ci się kojarzy? Z lekkimi, świeżymi i nieskomplikowanymi zapachami kwiatów. I takie są właśnie perfumy Tommy Hilfiger Flower Marigold! Rześkie, przywodzące na myśl słońce, piękną pogodę i bezchmurne niebo. Jeśli szukasz zapachu, który przepełni Cię radością i lekkością, być może będzie to Twój typ. Nie ma tu zbędnego udziwniania – to typowe perfumy kwiatowe, których zapach jest łatwy i przyjemny, idealny na słoneczną pogodę.

Nuty głowy, serca i bazy

Tuż po otwarciu flakonika poczujesz orzeźwiające uderzenie pomarańczy i słodkich mandarynek, podbite dzikimi jagodami. To właśnie one pięknie korespondują z sercem zapachu, który przenosi nas na łąkę kwiatów skąpanych w ciepłym wiosennym słońcu. Co się na niej znalazło? Przede wszystkim łagodne frezje, delikatne konwalie i słodki jaśmin, które tworzą kobiecą i radosną parę. Końcówka zapachu oscyluje wokół delikatnej woni piżma i słodkiej wanilii, która pięknie zespaja zapachy razem z drzewem sandałowym, tworząc piękny perfumeryjny bukiet.

Dla kogo Flower Marigold?

W tym flakoniku Tommy Hilfiger zamknął zapach stworzony z myślą o młodych, pełnych radości dziewczynach, które cieszą się życiem. Mieszanka kwiatów doskonale spajać się będzie z ich delikatnością i optymizmem, dodając im dodatkowej energii. Jeśli więc potrzebujesz dodać sobie pewności siebie i zabłysnąć zapachem pięknym i nieskomplikowanym podczas Walentynkowej ranki, Flower Marigold będzie idealny dla Ciebie!

1 Komentarz

  • Greta 23.02.16r, godz. 14:29

    Zakochałam się w tym zapachu. Swieży, owocowy. Dostaję fioła gdy się nim spruskuję. takiej dawki energii nie dawały mi żadne perfumy!!

Skomentuj