Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 Kilka słów o nucie drzewnej, czyli zapach Comme des Garcons Wonderwood

Silni i niezależni mężczyźni kochają wyróżniające ich zapachy. A taka bezsprzecznie jest niestarzejąca się woń Antoine’a Lie’a, który w 2010 stworzył głęboki drzewno-przyprawowy zapach, słodko-ostry i idealny dla fanów aromatycznych, leśnych kompozycji. Jeśli należysz do zwolenników tego rodzaju perfum w kilku słowach przedstawimy Comme des Garcons Wonderwood.

Dla kogo Comme des Garcons Wonderwood?

Choć jego premiera miała miejsce 6 lat temu i poprzedzała ją awangardowa jak na tamte czasy i perfumy w ogóle kampania reklamowa (film nakręcony przez braci Quay), wciąż cieszy się dość sporą popularnością. Noszą go przede wszystkim pewni siebie mężczyźni, którzy przykładają ogromną wagę do nietuzinkowości swojego zapachu i chęci wyróżnienia się wśród mainstreamowych woni. Co zatem kryje się w oryginalnym flakonie z kultowym napisem Comme des Garcons, że opatrzono to tak wymownym tytułem – Wonderwood?

Jak pachnie Comme des Garcons Wonderwood

Wbrew domysłom, kompozycja ta jest dość prosta. Czuć w niej złożoną woń drewnianych nut drzewa agarowego, drewna cedrowego, drewna sandałowego, cyprysa, gwajaku, paczuli i wetiweru. Choć dominują tu nuty syntetyczne, efekt jest intrygujący. Można by rzec, że jest ciut słodko, delikatnie sucho, ale faktycznie drewnianie. Nic nie drażni, ale też nie prowokuje. Choć ciężko się w tej kompozycji doszukiwać owego „cudownego” drzewa, bezsprzecznie jest to woń komfortowa i nie można jej wiele zarzucić. Drewno (Wood) więc z całą pewnością czuć, ale czy cudowność (Wonder)? Niekoniecznie.

Czy warto kupić Comme des Garcons Wonderwood?

Jeśli estetyka Comme des Garcons znana była Ci już wcześniej, na pewno możesz zapoznać się z tą kompozycją. Czy jednak przypadnie Ci do gustu? Cóż, musisz spróbować. Nie spodziewaj się jednak eksperymentu czy łamania stereotypów lub wyznaczania trendów jak w poprzednich zapachach – ten jest pod tym względem mocno zachowawczy. Perfumy dla typowych entuzjastów marki i wielbicieli zapachów drzewnych. 

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj