Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Czym jest serum do twarzy i jak je stosować?

Czym jest serum do twarzy i jak je stosować?

Anna 06.12.15R 0 komentarzy

Nie raz obiło Ci się zapewne o uszy „serum wygładzające na zmarszczki”, „serum regenerujące”, „serum nawilżające”, ale czym ono właściwie jest? Czy to zwykły krem, który na przestrzeni ostatnich miesięcy stał się „serum” dla celów marketingowych? Nic z tych rzeczy! Zapoznaj się z naszym najnowszym wpisem, a dowiesz się, jak je stosować i jakiego efektu możesz się spodziewać po jego zastosowaniu.

Serum do twarzy – co to takiego?

Zastanawiasz się, czy serum do twarzy to kolejny wymysł marketingowców, którzy za wszelką cenę chcą przyciągnąć Twoją uwagę pod przykrywką nowego produktu? Nic z tych rzeczy! Chociaż ciężko jednoznacznie odpowiedzieć czym jest, można ze spokojem stwierdzić, że to kosmetyk, który działa silniej niż krem i zazwyczaj ma lżejszą od niego konsystencję. Co jest szczególnie istotne w jego składzie to stężenie substancji aktywnych znacznie wyższe niż w kremach. Jak bardzo? To już uzależnione jest od producentów. Stosując jednak serum do twarzy możesz mieć pewność, że jego działanie będzie znacznie intensywniejsze i wielowymiarowe. Sera takich firm jak Estee Lauder, Shiseido, Clinique czy Biotherm są zazwyczaj kosmetykami multifunkcyjnymi, które nawilżają, odmładzają, regenerują i liftingują.

Jak stosować serum do twarzy

Podobnie jak krem, serum do twarzy powinno się stosować na dzień i na noc. Nawet kilkudniowa terapia takim specyfikiem potrafi zdziałać cuda, warto więc, jeśli masz problematyczną cerę, byś przekonała się do niego. Dajmy na to, że Twoja skóra jest mocno zniszczona po lecie i chcesz, by jak najszybciej wróciła do siebie. Wystarczy, że zainwestujesz np. w Estee Lauder Idealist, które rozpuści pozostałości zatykające pory oraz usunie martwe komórki opalonej i wysuszonej skóry. Co ważne – nie musisz nakładać go codziennie! Już 3 razy w tygodniu wystarczą, by w szybkim czasie zauważyć rezultaty. Jeśli masz już skończone 35 lat powinnaś zaopatrzyć się w serum zmniejszające zmarszczki Shiseido Bio-Performance, które przywróci jędrność Twojej skórze i nada jej natychmiastowego efektu wygładzenia. To także doskonały ratunek przed wielkim wyjściem – błyskawiczne wygładzenie gwarantowane!

Dostosuj odpowiednie serum do potrzeb swojej skóry i ciesz się pięknym wyglądem każdego dnia!

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj