Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współczesne perfumy szyprowe

Współczesne perfumy szyprowe

Edpholiczka 30.12.15R 1 komentarz

​Szypry, wielkie szypry…
Ze smutkiem zauważam, że perfumy szyprowe nie są ostatnio doceniane. Można powiedzieć, że nie są obecnie modne, ale ma to swoje dobre strony. Dzięki temu prawdziwe miłośniczki tej kategorii zapachowej mogą nosić swoje zapachy z dumą, będąc przy tym bardzo oryginalnymi, mogą dzięki temu poczuć się wyjątkowo. Ale mówimy tutaj o typowych, prawdziwych szyprach, które stoją na własnych nogach (pokrytych mchem, bo co to za szypr bez mchu?), bez pomocy owoców czy kwiatów. 

Więcej

Pozostałe wiadomości

Lekcja makijażu. Makijaż sylwestrowy.

Lekcja makijażu. Makijaż sylwestrowy.

Anna 28.12.15R 0 komentarzy

Wraz z Karoliną z Beauty Blog przygotowaliśmy dla Was makijaż sylwestrowy.
Zobaczcie jak podkreslić oko na sylwestrową imprezę.

Więcej
LEKCJA MAKIJAŻU - makijaż na wigilijną kolację

LEKCJA MAKIJAŻU - makijaż na wigilijną kolację

Anna 18.12.15R 0 komentarzy

Święta to czas spędzany w gronie najbliższych, rodziny i przeyjacół. Warto pamiętać by i tego dnia wyglądać pięknie. Wraz z Karoliną z Beauty Blog przygotowaliśmy dla Was nową lekcję makijażu. Zobaczcie nowy wpis.

Więcej
​Podsumowanie roku: TOP 5 perfum męskich

​Podsumowanie roku: TOP 5 perfum męskich

Anna 17.12.15R 2 komentarze

Grudzień to doskonały czas na podsumowania. I choć bardzo często są one sentymentalne i skupiają się głównie na tym, co trzeba zmienić w przyszłym roku, my zajmiemy się dziś zebraniem samych dobrych wiadomości, szczególnie tych, związanych z trendami w sprzedaży męskich perfum w tym sezonie. Co szczególnie upodobali sobie mężczyźni w 2015 roku? I czy zgadzasz się z ich opiniami? 

Więcej
Siwiejące włosy u mężczyzn – co zrobić?

Siwiejące włosy u mężczyzn – co zrobić?

Anna 16.12.15R 0 komentarzy

​Już od 30 roku życia, szczególnie u mężczyzn, zaczynają pojawiać się pierwsze siwe włosy. Dlaczego tak szybko? Powodów może być wiele – stres, zła dieta, choroby, a przede wszystkim czynniki genetyczne. Jak sobie radzić z siwymi włosami i czy można proces siwienia powstrzymać? A może trzeba siwiznę zaakceptować, farbować włosy lub zwyczajnie je odsiwiać? O tym wszystkim w naszym najnowszym wpisie. 

Więcej
Podsumowanie roku: TOP 5 perfum damskich

Podsumowanie roku: TOP 5 perfum damskich

Anna 15.12.15R 0 komentarzy

​Końcówka roku to nie tylko święta, prezenty i rodzinna atmosfera. To również czas podsumowań i planów na przyszłość, w szczególności ustalania sobie celów na rok następny. Dziś jednak skupimy się na zamknięciu 2015 roku i pewnym zestawieniu zapachów, które nasze klientki wybierały najchętniej w mijającym roku. Myślicie, że będą takimi samymi hitami w 2016 roku, czy pałeczkę przejmą inne wonie?

Więcej
Pożegnaj stary rok w najlepszym stylu – przepis na piękne włosy w Sylwestra!

Pożegnaj stary rok w najlepszym stylu – przepis na piękne włosy w Sylwestra!

Anna 13.12.15R 0 komentarzy

​Zabawa sylwestrowa to nie tylko zgrane grono przyjaciół, świetna muzyka i dobre jedzenie. To również Twoje dobre samopoczucie, na które wpływ mają doskonale dobrana kreacja i perfekcyjny makijaż, który nie spłynie Ci przez całą noc, a także fryzura, która idealnie będzie zgrywać się z całością i stworzy niezapomniany dla wszystkich sylwestrowy look godny pozazdroszczenia. W najnowszym wpisie podpowiemy Ci jak zadbać o włosy przed Sylwestrem i na jakie upięcie postawić w tym sezonie.

Więcej