Przepraszamy, ale Twoja przeglądarka nie jest wspierana.
Prosimy o jej uaktualnienie lub pobranie którejś z poniższych:

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Calvin Klein Euphoria – czy należysz do grona wyznawców?

Są takie perfumy, które już w dniu swojej premiery zyskują miano kultowych. Tak właśnie jest w przypadku zapachu Calvin Klein Euphoria. Już sam flakonik, uformowany w surrealistyczny, płynący kształt, sugeruje coś tajemniczego, fascynującego i głęboko zapadającego w pamięć.

Calvin Klein Euphoria – czy należysz do grona wyznawców?

Nutę serca tworzą kwiaty – lotos, champaca i czarna orchidea. To już bardziej określona i dosadna warstwa. Zapach formuje się w lekko duszny i trochę kwaśny szal i mocno osadza się na skórze. Ta warstwa perfum Euphoria przywołuje na myśl jakąś tajemnice, zmysłowość, pełnię kobiecości, cielesność i miłość. Baza perfum to ambra, czarny fiołek, piżmo i drzewo mahoniowe. To elementy wspierające główną nutę, choć fiołek wydaje się czasem grać pierwszoplanową rolę. Perfumy Euphoria Calvin Klein są zapachem, w którym subtelna erotyka łączy się z ożywczą mocą owoców. Jego twórcy chcieli dodać kobiecie seksapilu i odwagi. Euphoria mocno stymuluje zmysły, a przy tym jest niezwykle elegancka, wyważona, klasyczna. To perfumy, które doskonale przylegają do ciała, współpracują z nim, zaś pełnię zapachu można odkryć zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Zaskakująca kombinacja nut zapachowych to nagłe i niezapowiedziane przejścia od lekkich owocowych po cięższe kwiatowe wonie. Calvin Klein Euphoria to zapach, który z pewnością wywołuje dużą… euforię wśród użytkowniczek. Trudno doszukać się podobnej woni, trudno o podobną, pieczołowicie zbudowaną kompozycję. Ten zapach to tak naprawdę kaskada woni, które dają się poczuć po chwili, a kulminacja każe na siebie chwilę poczekać.

Calvin Klein Euphoria

Perfumy i flakonik tworzą spójną całość. Autorem buteleczki jest Fabien Baron, który inspirację czerpał z pąków orchidei. Efektem jest piękny pojemnik o wyprofilowanych, łagodnych krawędziach, zwiastujący niezwykłą zawartość. Perfumy Calvin Klein Euphoria mają rzesze oddanych fanek. Trudno się temu dziwić, wszak to zapach ze wszech miar intrygujący i trudny do rozgryzienia.

10zł taniej

zapisz się na nasz newsletter i na powitanie odbierz rabat 10 zł na pierwsze zakupy

TAGIklein

O autorze

Avatar
Agata

0 Komentarzy

  • Wpis nie posiada komentarzy.

Skomentuj