Produkty z oznaczeniem TESTER, posiadają najczęściej szary, tekturowy kartonik. Zdarza się, że opakowanie testera odpowiada szacie graficznej lansującej daną linię zapachową. Wówczas jedyna różnica dotyczy oznaczenia na produkcie: TESTER.
W wielu przypadkach, flakony testerów nie posiadają korka. Zapachy testerów nie różnią się niczym od zapachu klasycznych wód danej linii.
Inspirowany symboliką kart Tarota nowy zestaw zapachów z kolekcji Dolce & Gabbana reprezentuje charakter pięciu zupełnie odmiennych osobowości. Reklamowane przez największe ikony świata mody kompozycje prowokują zmysłowością i niezwykłą energią.
6 L Amoureux - delikatny i zmysłowy.
Kuszące połączenie aromatów przypraw z wonią drewna i piżma uwodzi niczym idealny kochanek. Bardzo stylowy i romantyczny zapach.
Nuta głowy: bergamotka, owoc jałowca, różowy pieprz.
Nuta serca: liść brzozy, irys, kardamon.
Nuta podstawowa: nuty drzewne, piżmo.
Zapach z roku 2009.
Zamknij
Polityka prywatności
Zamknij
|
Wybierz Markę:
|
- Dolce & Gabbana D & G Anthology
- Woda toaletowa 100ml spray - 6 L Amoureux TESTER
-
(0)napisz opinię
- Masz pytania do tego produktu ?
- Zadzwoń: 62 590-31-65, 62 501-35-20
- Cena:
111,67 zł
brak towaru w magazynie
-
Opis produktu
Dodaj opinię
Video
Powiadom znajomego
Zadaj pytanie








![Zamknij [X]](/Static/Images/zamknij.gif)