Zamknij
Polityka prywatności
Zamknij
g+
fb
Dolce & Gabbana D & G Anthology Woda toaletowa   1,5ml spray -  3 L Imperatrice (99496585)
Dolce & Gabbana D & G Anthology
Woda toaletowa 1,5ml spray - 3 L Imperatrice
(2)
napisz opinię
Masz pytania do tego produktu ?
Zadzwoń: 62 590-31-65, 62 501-35-20
Cena: 3,10
brak towaru w magazynie
Opis produktu Opinie klientów Dodaj opinię Video Powiadom znajomego Zadaj pytanie
Inspirowany symboliką kart Tarota nowy zestaw zapachów z kolekcji Dolce & Gabbana reprezentuje charakter pięciu zupełnie odmiennych osobowości. Reklamowane przez największe ikony świata mody kompozycje prowokują zmysłowością i niezwykłą energią.

3 L Imperatrice - egzotyczny i zniewalający.

Idealna kompozycja dla pewnych siebie i energicznych kobiet, grających główną rolę w swym filmie pt. Życie. Nuty soczystych egzotycznych owoców oraz różowych kwiatów łączą się z zniewalającą słodycz.

Nuta głowy: różowy pieprz, kiwi, rabarbar.
Nuta serca: arbuz, cyklamen, jaśmin.
Nuta podstawowa: drzewo cytrusowe, piżmo, drzewo sandałowe.

Zapach z roku 2009.
Dodaj nową opinię
Kasia
2012-04-09
Słodziutki, moim zdaniem niezwykle intensywny w tej słodyczy, co komuś może nie odpowiadać - ale to juz kwestia gustu. Osoby niezdecydowane w kwestii intensywności słodyczy - koniecznie powinny wypróbowac przed zakupem. To nie jest zapach, który kupuje sie na podstawie opisu. Nieco zbliżony charakterem do Madame J.P.Gaultiera.
basia
2012-03-09
to zielono owocowy zapach ,radosny jak wiosna ,bardzo trwały starczy kropla ,nie dla migrenowców bo zbyt intensywny chyba, że na nadgarstki
Opinii: 2, sortuj według:
1
Twoje imię lub pseudonim:
Ocena:
Opinia:
Twój adres email:
Adres email znajomego:
Wiadomość:
Twój email:
Zapytaj o przedmiot: